Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császármetsz...

Lehet kérni, hogy császármetszéssel szüljön az ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg csak indokolt esetben lehet, de néhány ismerősöm mondta, hogyha nagyon drága klinikán vagy, akkor kérheted, csak max többet kell érte fizetni.
2020. okt. 24. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
62%
Hat igen, az a baj Kilences, hogy ertelmezni sem tudod a pontozást. Történetesen, hogy nem azt kell pontozni, hogy valakivel egyet ertesz-e vagy sem. Hanem azt hogy HASZNOS-E azaz megvalaszolta-e a kerdest, vagy éppen kinyilvanitotta a velemenyet valamirol amihez loszar koze se.
2020. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
77%

6-ossal vagyok. En is hüvelyi úton szültem és maximálisan megértem, aki nem akar. Azzal együtt, hogy amúgy nekem nem volt rossz élmény. Mindenkinek a saját teste. Neki kell dönteni. Miert lenne sajnos?! Mi közöm nekem ahhoz más mit akar tenni a testével? Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy sajnos van otthon szules. Vagy sajnos van kádas szules. Mert miért lenne sajnos? Mindenkinek, ahogy tetszik, úgy kellene. En igazán nem ertem, hogy egyes nők miért akarjak megmondani más nőknek, hogy hogyan KELL szülnie. Ő teste, ő dolga. Senkinek nem szabadna beleszólnia. (Nyilván amennyiben nem életveszélyről van szó)

Kérdező. Magankorhazban lenne a legegyszerűbb, ha van rá keret, ott konkrét tarifa is van rá.

2020. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
22%

De igen, értem. Számomra NEM hasznos az, ha valaki ezt támogatja.

A kérdést én is megválszoltam, és mégis le lett pontozva.

Mondjuk az egész pontozósdira olyan magasról tojok, hogy el sem tudod képzelni. Mst sem én kezdtem rajta rugózni...


Jó éjt, és további szép hétvégét!

2020. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
86%
Itt külföldön te döntesz. Indok se kell hozzá.
2020. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
33%

#7 majd gyere vissza a minden osszenott mindennel csaszar utan, mit tegyek? kerdessel.


Irom ezt ugy h nekem az 1.szulesem indokoltan az volt.


A csaszarmetszes nem a nem akarok szulni de gyereket igen kategoria kellene h legyen, hanem az eletmentes egy modja. Nagy kulonbseg.


Persze donts a tested felett, de a direkt meguszos szulesnek vannak hatulutoi is neha.

2020. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: És? Neked mi közöd máshoz? Ez nem verseny, nem szükséges értékelned senki döntését és annak a következményeit sem te fogod viselni, hogy releváns legyen amit gondolsz. Neked nem tetszik, ok, meg lehet próbálni máshogy de minek kell másokat burkoltan minősítgetni?
2020. okt. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező szültél már császárral? nekem az volt(programozott) és az élmény miatt nem vállalok második gyereket. Szülnék inkább tízet természetes úton.


De amúgy igen, van ilyen. A terhesség elején fogadsz dokit, kiperkálod neki a havi 20 ezret a vizsgálatért, majd a szülésért a 200-400 ezret és megcsászároz.


Máik variáció a magánkórház, bár itt mindennel együtt olyan 1.5 és 2.5 millió közötti az összeg.

2020. okt. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
78%
Csak annyit mondanék, hogy császár után a menstruációm mióta visszatért, előtte olyan fájdalmaim vannak amit fájdalomcsillapítóval is alig viselek el. Orvos szerint összenövés miatt amit úgy lehetne helyre tenni, ha újra felnyitnak de nem garancia, hogy utána nem lesznek újabb összenövések
2020. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
62%

Biztosan megoldható magándokinál. Nekem három császárom volt, igaz, indokolt.

Vagyis az első volt program császár téraránytalanság miatt, a második azért, mert az első az volt és így tovább.

Azt tudni kell, hogy mindegyik után több az összenövés, nem törvényszerű, hogy gondot okoz, de benne van a pakliban.

Nekem most a harmadik után hegsérvem lett, nem is tudtam, hogy létezik ilyen, magán a méhen van a sérv, nem fáj, de menzikor okozhat majd gondot, lehet műteni kell majd.

Az konkrétan még egy császár csak nem lesz belőle gyerek.

Hogy pozitívumot is írjak - mindegyik császár után hamar felépültem. A harmadiktól nagyon féltem, hisz harmadik hasi műtét + 34 vagyok nem huszonéves mint az előzőeknél. Ehhez képest könnyebb volt, mint a második és most húzódott vissza leghamarabb a hasam.

Az első után hasplasztika kellett annyi bőr maradt a hasamon, hiába fogytam le, egy csomó striás bőrfelesleg lógott a hasamon.

Második után visszahúzódott, de lassacskán. Hat hetes kontrollra várva még átadták a helyet a váróban akkora hasam volt 🤦‍♀️

Harmadiknál meg császár után 3 héttel ha szóba jött valahol, hogy most szültem, elképedtek, hogy abszolút nem látni - na én azért látom, de már nagyon elkanyarodtam.

Szóval igen, megoldható, de 200k-tól felfelé árban.

2020. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
65%

Igen is szomorú hogy a nő magyarorszagon nem döntheti el hogyan akar szulni és lenézik ha egy nő nem válik egy igénytelen szenvedő megkeseredett ősanyává aki szerint az ad értelmet az életnek ha szétrepedt a vaginája és vajjudott 30++++ órát és addig szoptathatja a gyereket amíg nem rohad le a bimbója is és akar 4 evesen is lógjon rajta az a gyerek. Jajj neked ha te nem ilyen vagy!!! Nem is vagy anya akkor !!!

Más országokban miért sokkal nyitottabbak elfogadottabbak az emberek ?? Miért nem ítélkeznek mindenki felett ????

2020. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!