Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császármetsz...

Lehet kérni, hogy császármetszéssel szüljön az ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg csak indokolt esetben lehet, de néhány ismerősöm mondta, hogyha nagyon drága klinikán vagy, akkor kérheted, csak max többet kell érte fizetni.
2020. okt. 24. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
50%
39 mert nem fizet az ember így is kib.ott sokat havonta anyuka is meg apuka is? En a szülés előtt konkrétan soha nem voltam kórházban, szóval csak fizettem és fizettem. Egyébként nem nagyon izgat. Fizetessek ki, nem ezen múlna. De akkor ennyi erővel a kádas szülésre, labdára és eda-ra és gázra és mindenre számoljanak fel. Csak annak ne aki a parkolóban megszül és besétál. Ne legyél már ennyire korlátolt. Teszem hozza továbbra is hogy hüvelyi szülésem volt, de en nem spullnám az ellátást attól aki ezt a remek élményt kihagyná.
2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
29%
40 es, nem 100-150 ezer, hanem PLUSZ annyi. Egy sima szülés átszámolva 2-300 ezer, plusz ehhez jönne a császár díja, tehát olyan fél milliós összeg.
2020. okt. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
Igen így értettem 😃
2020. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Ha már bevallom a gyereket pont nem azon a plussz 150 ezren fog múlni 😀
2020. okt. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem kell ehhez fű alatt orvost keresni. Ma már annyira félnek az orvosok az esetleges komplikációktól, hogy a legtöbb simán bevállalja a programcsászárt. Legalábbis szülészeten sok évet dolgozó családtag ezt állítja. (És a személyes tapasztalatom is ez, bár nekem fogadott orvosom volt, és normál szülésem, de ugyanannyiba került volna a császár is, és csak egy szavamba került volna, hogy felvágjon.)
2020. okt. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
59%
45 főorvos függő. Nalunk pl most olyan a főorvos, aki azt tűzte a zászlajára hogy csökkenti a csaszar arányt. Mondjuk szerintem ez mint cél is baromság, mert ha meg amiatt nem csinálnak meg egy császárt mert Jajj mit fog szólni a főni abból is lehet baj. Hat nem tudom...
2020. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

Rengeteg szülész császármetszés ellenes ( meg magamban is) inkább hagyja hogy napokat vajudni mintsem megmutson...

Edesanyuka maganba szült és hiába volt előtte egy evvel has műtéte akkor sem engedte a császárt pedig majdnem szetrepedt a hasa úgy konyokolt már ra a doki hogy kijojjek 20 óra vajúdás után

2020. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vettem észre hogy mennyi mindent átírt az autocorrect de így is érthető 😅
2020. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell magan! Keress dokit aki megcsinalja. Kerek perec azt mondtam a nogyogyasznak hogy felek szulni, elintezte a papirt (pszichiatrai ambulans lap). Ugyeletben tortent kiirt napra elso voltam az aznap. adtam a dokinak egy 100ast utana, semmivel se kaptam rosszabb banasmodot. 20 perces mutet volt 2 nap mulva hazamehettem covid miatt. Az a gaz h ebben az orszagban nem valaszthato mert ilyen elmaradott az eu.
2020. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
24%
49es és egy nagy hasi műtéttől nem féltél? És a szövődményeitől? A dokit meg fel lehetne jelenteni.
2020. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!