Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császármetsz...

Lehet kérni, hogy császármetszéssel szüljön az ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg csak indokolt esetben lehet, de néhány ismerősöm mondta, hogyha nagyon drága klinikán vagy, akkor kérheted, csak max többet kell érte fizetni.
2020. okt. 24. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
67%
Hát most jól lepontoznak, de nekem bármikor inkább egy császár, mint egy foghúzás, mondom ezt három császár és egy foghúzás után.
2020. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
77%
61 nekem a foghúzás egyáltalán nem fajt, de csaszarom nem volt, úgyhogy nem tudom 😀
2020. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
6%

Én természetes úton szültem, aki azért parázik, hogy utána tág lesz nem fogja élvezni a szexet az hülyeség szerintem.

Én most várom a második gyermekem, de sajnos császárral kell szülnöm és rettegek tőle, amiket írnak róla. Azért is kerültem ide végig olvasva mit írnak róla, nem csak itt hanem máshol... Hát nem tudom. De még így sem tudom hogy működik az, hogy nem teljesen saját akaratból kellene császárral szülni.

2020. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
69%
63 ha hülyeség szerinted akkor szerencsés vagy. 9 hónapos a fiam és meg mindig nem igazán jó a szex. Nem amiatt, hogy tag lennék hanem mert faj. Nem amiatt hogy száraz lennék. A gátam faj meg mindig. Elölről már tudunk szexelni viszonylag normálisan. Hátulról egyáltalán. 9 sőt lassan 10 hónap után. Elnézést a too much infókért, de azt gondolom, a teljes képbe a negatív sztori és a pozitív sztori is beletartozik.
2020. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%
Ismerosom több mint egy évig nem tudott szexelni a férjével....
2020. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
68%
Vannak kivételes esetek nyilván nem mondtam h ne lenne. De különben meg nem azonnal áll vissza minden. Hüvelytorna sokat segíthet.
2020. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
49%
Látom ha valakinek nem tetszik valami rögtön lepontoz :)
2020. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!