Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni, hogy császármetsz...

Lehet kérni, hogy császármetszéssel szüljön az ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg csak indokolt esetben lehet, de néhány ismerősöm mondta, hogyha nagyon drága klinikán vagy, akkor kérheted, csak max többet kell érte fizetni.
2020. okt. 24. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
67%
50 és ha nem félt? Kötelező félni műtéttől? Azért had féljen már mindenki attól, amitől akar...
2020. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
57%

50-es, a császármetszés pont azért létezik, mert a hüvelyi szülés bizony veszélyes üzem. Nyilván te is tanultál már róla, hogy a homo sapiens agytérfogata bizony feladta a leckét a nőknek, nem véletlen, hogy az évszázadok során annyian haltak bele a szülésbe. Az, hogy ma ez az arány jóval kisebb, nagyban köszönhető a császármetszésnek (a higiénia és egyebek mellett).

Abszolút nem vagyok metszéspárti, én speciel annyira félek a műtéttől, hogy a szülésznő javaslata ellenére is a hüvelyi szülést választottam, szerencsére minden simán ment. Utána viszont azt mondtam, hogy na ezt még egyszer nem fogom.


És nem feljelenteni kell az olyan orvost, aki tiszteletben tartja az anya önrendelkezési jogát a saját teste felett, hanem megköszönni neki.

2020. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
62%
Igy van, halas vagyok az orvosomnak hogy adott lehetoseget. Szerinted nem ijeszto hogy kotelezve vagy valamire? Egyebkent igen, sokkal jobban feltem a huvelyitol mint attol hogy felvagnak. Tudtam vegig mi tortenik es semmit nem ereztem. A bikinivonalnal van egy halvany vagas meg, ez emlekeztet ra. Raadasul egy vizallo tapaszt kapsz, csak akkor latod a sebed mikor kihuzzak a varratot amit meg se erzel. Siman lehet zuhanyozni vele. A seb meg akkor mar hegesedik mire latod. Oszinten szolva nem csodalom hogy ezt valasztjak a magan korhazakban meg a celebek is, na meg kulfoldon mindenki kb. Baratnom meselte hogy nemetben kb mindenki pcst ker ha valaki termeszetesen szul az mar nagyszam es csodajara jarnak. Egyszer lattam egy kepet egy szulesrol ahogy bukik ki a baba, azota se tudom kiverni a fejembol. Mindenkinek mas a paraja
2020. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként en nem akartam volna császárt. Mert az is félelmetes szerintem. De hüvelyi szülésre kényszeríteni, aki császárt akar az pont akkora szadizmus lenne, mint felvágni ok nélkül, aki azt nem akarja. Hadd döntsön már mindenki a teste felett basszus.
2020. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdezhetem hogy miért döntenél inkább a császár mellett?
2020. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Jaj bocsáss meg.. most olvasom hogy nem magad miatt írtad a kérdést
2020. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

Szia. Semmi baj. Igazából az ismerősöm azért szeretne emellett dönteni, amennyire tudom, mert nem akar szétszakadni odalent, meg ugye ebből adódóan nem akar kitágulni se hatalmasra, hogy többet emiatt ne tudja élvezni a szexet.

Meg szerinte az jobban fáj, +még undorítónak is találja. Szerinte ott max a párjának lehet bejutni, de hogy ott pottyanjon ki a gyerek, az undorító.

2020. nov. 16. 00:20
 58/67 anonim ***** válasza:

Érdekes érvek de ha ő így tudja magát jól érezni akkor jobb ha úgy intézi. Én ha tehetem természetesen akarok majd szülni mert nekem a császár olyan hátborzongató mint az ismerősödnek a természetes szülés szóval meg tudom érteni.

Mondanám hogy érdemes lenne egy szakembert megkérdezni ezekről de mivel undorodik tőle így veszett fejsze nyele. Az biztos hogy a szex nem lesz élvezhetetlen ill. a császár is baromira fájdalmas csak nem szülés alatt hanem után.

2020. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
55%

Sztem azért nézzen utána, tájékozódjon a császárról is. Nehogy majd utána Essen pofára. Nemrég láttam egy videót ami mutatja élőben a császár folyamatát. Kötelezővé tenném annak aki választani akarja magának.

Sőt! A természetes szülésnek is járjon utána, mert az ostobaság, hogy a hüvely nem húzódik vissza.

Szerintem óriási probléma, hogy a nők nem tájékozódnak normálisan a szülésről. Az meg egyenesen rossz érzést kelt bennem (akit császároztak), hogy azt hiszik a császár könnyebb, meg nem fáj

2020. nov. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
60%

59: nekem mindenki ezt mondta hogy pofara eses lesz ha csmet akarok, hogy majd megtudom milyen az stb

Az utolso nstmre hetvegen kerult sor, a vajudo noktol 2 szobara. Egy no vajudott eppen, olyan hangokat meg eletemben nem hallottam emberbol kijonni...nem uvoltott hanem horgott. rendesen hiperventillaltam azt hittem elajulok. Ugy menekultem onnan mint a mergezett eger a kocsiban a ferjemnek el is sirtam magam. Nekem senki ne mondja hogy egy szaros agyrol felallni egy huzodo sebbel felallni fajdalmasabb mint amit az a no ott erezhetett. A 20 perces mutet alatt vegig viccelodtek a mutoben meg csacsogtak egymassal es velem. Szerintem sokan fizetnenek allamiban is a csmert, igy is adnak a sima szulesert halapenzt a nok.

2020. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!