Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jogosan háborodik fel és szól...

Jogosan háborodik fel és szól bele egy férj, ha a felesége császárral akar szülni?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körünkben van egy pár, ott akarja a férj "megtiltani" a feleségének, hogy kérje a császárt. Ebbe joga van beleszólni? Mi is beszéltünk erről és az én párom szerint ő a férj helyében ebbe nem avatkozna bele meg őt nem érdekelné.


Ilyen esetben mit lehet tenni?



2014. nov. 12. 19:34
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Az 5-6% egyáltalán nem keves! Senki nemm hozta összefüggésbe a "császármaniat" a szorongással, csak jeleztem, hogy vannak olyan esetek, ahol indokolható a császár kerese. Emellett a szorongásos állapot nem a kismama butasága.

A szakmai alkalmassagba az is beletartozik, hogy egy orvos képes-e megfelelő biztonságot nyújtani a kismamanak, ad e megfelelő tájékoztatást, el tudja-e oszlatni a teveszmeket. A legegyszerűbb mindig a másikat hibáztatni, esetedben a kismamakat. En csak remélni tudom, hogy ilyen mentalitással nem vagy szuleszorvos...Hiaba a nagy tudás, ha a kismamát nem veszi emberszámba, lenézi csak azert, mert valami felől nem kellőképpen tájékozott, vagy masok a hiedelmei a fejében. Az a tény, higy valaki szült mar, vvegigcsinalta a várandósságot, nagyban segít megérteni az érintett oldalt es a félelmeit is.

2015. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!