Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szisztok! Leendő anyukák és...

Szisztok! Leendő anyukák és anyukák! Aki már szült. Hogy szült és melyiket választaná császár vagy a rendes?

Figyelt kérdés
én nagyon félek a szüléstől. és inkább a császárt választanám. Akinek itt az idő lassan, szüléshez hogy érzitek magatokat, nem féltek? Ha választhatnátok melyik szülést választanátok?

2015. jan. 25. 15:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Hat en 6hete szultem. Nem feltem elotte,pedig kellett volna.

Nekem 6oran at voltak 2perces fajasaim. Mar majdnem konyorogtem a csaszarert. nem tudtam beszelni,es mozogni se a fajdalomtol. Borzaszto volt. Remalmaim vannak azota is.

2015. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem 4 programozott császárom volt, egyáltalán nem volt rossz, nem fájt utána, csak húzódott. Simán elláttam a kicsiket, tudtam szoptatni. Persze nem volt választásom, én nem szülhettem simán, de nem bánom.
2015. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én 3x szültem,hüvelyi úton.Mindig is rettegtem a császártól.Gyors,könnyű szüléseim voltak(a leghosszabb az első fájástól a baba születésééig 4 óra,a legrövidebb 2 óra volt).Egyik baba feje se deformálódott el,én nem tágultam ki.Ráadásul gátmetszésem se volt.Igazából nem is tudod,hogy mitől élsz,hiszen még nem is éled át!
2015. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

rugalmas csontokból áll a fejük...pár nap és szép lesz ha történik is valami...különben minden felnőtt emberről elsőre meg kellene tudnunk mondani, hogy hogy született, nem?:)

kettőt szültem, és nem lettem tágabb...

2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez igy nem igaz, hogy minden csaszaros hetekig kinlodik. Az elso 3 nap volt nehezebb, de en 1 het utan mar konnyeden keltem fel, es "rohangaltam", hakjoltam stb., nem volt gondom. Kotel sem kellett a felkelesnel sem. Kovetkezonek szeretnek termeszetes uton szulni, de ha nem sikerul akkor sem keseredek el,szep emlekeim maradtak a csaszarrol is. Meg a nyakamhoz is odatettek a babat kiemeles utan, mikor visszatoltak a szuloszobaba, rogton megkaptam, orakig harmasban

lehettunk. Az osszevarras kb. 20 perc volt, addig ot furdettek stb., utana mar hozta is nekem a ferjem.

2015. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Köszi! kedves utolsó

mikor szültél?

2015. jan. 25. 21:56
 17/33 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt termeszetes szulesem es csaszarom is.Itt sokakkal ellentetben nekem a csaszar sokkal konnyebb volt, sokkal gyorsabb volt a felepules es elviselhetobb a fajdalom.

Csaszar utan az elso 2 nap elegge fajt a sebem amig felultem vagy felalltam, de ha mar alltam nem volt veszes, es naprol napra egyre jobb lett. 5 nappal utana mar vezettem, boltban voltam, papirokat inteztem.7 nap elteltevel mar en magam is nehezen hittem el,hogy csaszarom volt.

Ezzel ellentetben termeszetes szules utan 2 hettel meg mindig nem tudtam rendesen ulni vagy jarni es a fajdalmat minden testhelyzetben ereztem.Oszinten szolva nagyon pocsekul voltam.

Hogy mennyire tagultam ki termeszetes szules utan nem tunt fel az elso szex alkalmaval a huvely szarazsaga miatt, a tampon merete viszont nem hazudott.1-2 ev elteltevel lett jobb a helyzet de az intimtorna ellenere sem lesz mar semmi a regi.

Ez elegge meglepett, mert a kotoszoveteimet tekintve szerencses vagyok, nem lettem strias, nem valtozott az alakom, nem lettek vizelettartasi problemaim, a huvelyem megis szamomra egyertelmuen tagabb maradt.Szerencsere a szexben nem okoz problemakat, mert nem olyan nagy merteku a valtozas, de a teljes igazsaghoz ez is hozzatartozik.Errol a reszerol sokan nem szivesen beszelnek, meg a sajat anyukam is csak akkor meselt rola, mikor a masodik babamnal csaszarra lett szukseg.

Szoval ha esetleg a jovoben vallalnank harmadik babat es megadatik a valasztas lehetosege gondolkodas nelkul vagnam ra,hogy csaszart szeretnek.

2015. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
60%
En csazar parti vagyok. Mert rettegek attol,hogy beszorul es oxigenhianyos lesz. Ugyan a doki szerint ez 100-bol 1, de ha a te babad akkor tonkre is ment az eletetek. anyukam gyogypedagogus, es bizony eleg egyszer bemenni az osztalyaba, hogy lasd milyen emberi tragediak vannak. A csaszar az anyanak nehezebb, rizikosabb, de barmikor a sajat eletemet teszem inkabb kockara mint a gyermekemet. Es engem valahogy nem hat meg a termeszet ilyennek terrmtette strofa, mert bizony a termeszet gyakran hibazik. Es ha minimalizalhatom a kockazatot, hat megteszem. Szamtalan egeszseges, okos, szuleit szereto csaszaros gyerek el a vilagon, uh a lelki kotodes blabla miatt sem aggodom annyira. Mondjak, h a csaszar nem opcio, hanem egy eletveszelyes helyzet megmentesere szolgalo eszkoz. Nos az en olvadatomban, nem szeretnem megvarni azt a szituaciot, inkabb elore elkerulom.
2015. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem régen szültem természetes úton egy 3800 grammos kislányt. Én magam 156 centi vagyok 48 kg gondolhatod...megszenvedtem. Azonban semmi pénzért nem választanám a császárt. :) Én is féltem nagyon, de amikor elkezdődött már nem volt időm félni. Szeretnénk majd másodikat és nagyon szeretnék ismét természetes úton szülni. Egy csoda. :)
2015. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt mindkét szülésem. Ha lenne választási lehetőségem a harmadik császár lenne.
2015. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!