Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szisztok! Leendő anyukák és...

Szisztok! Leendő anyukák és anyukák! Aki már szült. Hogy szült és melyiket választaná császár vagy a rendes?

Figyelt kérdés
én nagyon félek a szüléstől. és inkább a császárt választanám. Akinek itt az idő lassan, szüléshez hogy érzitek magatokat, nem féltek? Ha választhatnátok melyik szülést választanátok?

2015. jan. 25. 15:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
29. válaszoló.Te is általánosítasz!Én 3x szültem hüvelyi úton,nem tágultam ki,nincsenek vizelettartási problémáim,nem volt gátmetszésem,sem sérülésem.Egy percig se ültem úszógumin!A babát is saját kézben akartam lehozni a szülőszobáról,de ezt nem engedték meg....az én véleményem az,hogy különbözőek vagyunk,így nem is láthatjuk egyformán a dolgokat.Kinek a pap,kinek a papné.Ám senkit ne ítéljünk el,akármelyik oldalon áll is!Ha valaki császárt szeretne,Őt se bántsuk!Nem vagyunk a helyében,nem látunk bele az életébe.Ugyanígy egy megrögzött hüvelyi szülés pártinak sem!Tartsuk tiszteletbe egymást!
2015. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Programozott császárnál megakadályozzuk, hogy akkor induljon meg pl. a szülés, amikor a legideálisabb a babának

Meg is őrülnék, ha lenne egy vágás a hasamon...persze más lenne, ha életmentő műtét lett volna

Az úszógumin ülést nem is értem, akinek aranyérre hajlama van, annak már a terhesség alatt kialakul, nem a szüléstül...vizeletcsepegés szintén túlzás, kettőt szültem, sose volt ilyen gondom...

Ne is szoptassunk, mert az meg a mellen "ronthat"? Már akinek...

Egyébként első szülés előtt én is rettegtem...de sosem választanék ettől programozott császárt...

2015. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehez szulesem volt 16 orat vajudtam es a vegen a szuleszno szo szerint raterdelt a hasamra mert nem birt a gyerek megszuletni.

Akkor nagyon kivoltam keszulve meg faradva de azt hiszem ujbol a termeszetest valasztanam esetleg epiduralisan.

Nekem volt mehenkivulim amikor felvagtak a hasamat hat eleg nehez gyogyulasi idoszakom volt utana pedig cask 25 eves voltam. De ha veszelyes lenne valamiert a termeszetes szules akkor nem idegenkednek a csaszartol sem.

2015. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!