Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Huvelyi szulesnel adnak...

Huvelyi szulesnel adnak infuziot? Ugye nem fog logni semmi fele branul belolem szules kozben? Edat se akarok (egyelore)

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 21:24
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
na de 2mp-en mulna? nekem nagyon jol lathato venaim vannak, sosem panaszkodtak ra, agyon szurkalva sincsenek. ilyen bonyolult egy branult bekotni, ha szukseg lenne ra, h elotte orakig szivjunk vele?
2017. jan. 13. 22:09
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem missed abnál raktak be, meglepő módon nem is lehetett érezni, hogy bent van. Én is tűfóbiás vagyok, konkrétan elájulok tőle.
2017. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenhol adnak. Ha sürgősen császározni kell pl., ne akkor kelljen még ezzel foglalkozni. Egyébként nem is érezni, hogy benned van. Egyáltalán nem fáj, csak idegesítő, hogy mindenbe beleakad.
2017. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Óó boldog tudatlanság......

Mikor szülésnél a branültől félsz!!! 🙃

2017. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Snorri ***** válasza:
Na de nem csak egyvalami kell általában. Ha mindegyiknél megszúrnak, az sokkal rosszabb. Általában kórházi protokoll. Amíg bent vagy. De pluszban kapsz szurikat. Méhösszehúzó, ellenanyag, stb. És össze is fognak alul varrni.
2017. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%

Meglepődve olvasom a válaszokat... 4 szülésem volt, az első az USA-ban, a másik 3 Budapesten, bababarát kórházban, 1997 és 2002 között. Egyiknél sem volt branülöm, nem kaptam infúziót,oxitocynt, (EDA-t sem, pedig akkoriban sokan szültek úgy)abszolút biztonságosan, orvosi felügyelettel szültem őket természetes módon. De sógornőm ugyanígy szült 5 éve nyugat-magyarországi megyeszékhelyen.

Kérdező, biztosan van olyan hely, ahol ez nem "alap", ennyit nem léphettünk visszafelé, ha nagyvárosban laksz, van lehetőséged választani, keresgélj!

2017. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Snorri ***** válasza:

De utána kaptál szurikat, ugye?

Akkor csak keresni kell, biztos találsz ilyen helyet! :-)

2017. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%
8as vagyok. Na ezt nem értem ezt a lepontozást.SEmmit nem katptam,sőt varrni sem kellett !!! Sőt szulés után se kaptam semmit csak egy AntiDét de azt a fenekembe.. S igen féltem a gerinc szuritól... Homeos kisérettel szültem, nagyon jó emlék mindkettő.
2017. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
en nem pontoztam le senkit, mindenkinek a zold ment! orulok minden hozzaszolasnak, hogy megosztjatok a tapasztalataitokat!
2017. jan. 13. 23:40
 20/33 A kérdező kommentje:
a szulestol nem felek, azt egy termeszetes (bar fajdalmas) dolognak gondolom. es itt pont a termeszetessege miatt nem felek tole. ha akarok, ha nem tul kell rajta lenni. de a korulmenyeken bizok benne, h alakithatok. nem hiszem, h akaratom ellenere szurkalnanak, elvegre ilyet nem tehetnek. vajudo not se igen tennenek az utcara, h marpedig igy itt nem fogsz szulni.
2017. jan. 13. 23:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!