Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Huvelyi szulesnel adnak...

Huvelyi szulesnel adnak infuziot? Ugye nem fog logni semmi fele branul belolem szules kozben? Edat se akarok (egyelore)

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 21:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én is tűfófbiàs vagyok,de örültem volna egy epidurálnak annyira erősek a fájások. Infúziót viszont kaptam, soha nem kaptam még, de hidd el bármilyen tűfobia feledésbe merül abban a helyzetben annyira fáj minden és az orvosok nem vacakolnak ha kell bekötik és kész. Ja és 1 napig bennem maradt. Szóval nyugi ott nem lesz tűfóbiàd. De ettől még megmarad csak arra a pár órára 1 napra valahogy feledésbe merül. Én még szurit is kaptam a vercsoport miatt.
2017. jan. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem, a világon semmit nem kaptam.
2017. jan. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Az első szülésnél öt éve kaptam branült, kaptam rajta sima cukros oldatot aztán kellett oxitocin is.

Két hete szültem a második gyerekem ugyanott, nem kaptam semmit, branült sem.

2017. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szekesfehérváron szültem 2x 2010 után, és semmit nem kaptam, se injekciót, se infúziót.

Ettem, ittam, vajúdtam.

Ja, bocs, gátvarrásnál kaptam érzéstelenítőt.

2017. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nagyon vegyesek a tapasztalatok. Felhivni kene oket, de tuti hulyenek neznenek :). Lehet tenyleg kisebb gondom is nagyobb lesz ennel, majd nyavalygok nekik ott :). ezt a cukros infuziot se teljesen ertem amugy, mert oke, kell az energia, de a legtobb helyen engedik a szolocukrozast. Bocs a sok ertetlenkedesert.
2017. jan. 14. 10:52
 26/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, engedik, de kérdés, hogy te bírsz-e enni??? Mert én voltam olyan balga és 2dl narancslével indultam neki reggel a szülésnek, úgy hogy este 7 után már nem ettem. Du-n 4kor lett meg a fiam. Addig majd éhen pusztultam már du-n, mégis olyan hányingerem volt, h kértem a tálcát, mert úgy éreztem menten visszajön a nem tudom mi, mivel semmit nem ettem már. És ha még az infúziot se kaptam volna, tuti nem bírom ki a végéig, mert hiába vittem a vizet, én azt se bírtam inni. Semmi nem ment.

Sose hittem el, mendemondának tartottam, hogy a legerősebb 1-2 perces fájások között be lehet aludni... Hát nekem az egyetlen emlékem, hogy de bizony, elaludtam és szendvicsestálcával álmodtam... Ez annyira fura volt, mikor felébredtem el is mosolyodtam egy fél pillanatra, mert rájöttem, h fájás miatt ébredtem fel... Többször bebólintottam, de csak ez maradt meg.


Ám nem csak ez, de szerintem egy csomó más is ki fog neked esni, annyira nem leszel képben. Én se kaptam epidurált, pedig azt mondják segít, hogy ne fáradj teljesen el mire jön a kitolási szakasz. Én totál elfáradtam, nem is tudtam rendesen nyomni, uh én olyan fejjel jöttem ki, hogy megijedtem saját magamtól... Aztán mondták, hogy na ez azért van, mert nem jól nyomtam, nem lent, hanem fent :)


Könnyű szülést!

2017. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Snorri ***** válasza:
Van orvosod? Mert ő tuti tudja a protokollt. Kérdezz utána, ne érezd magad rosszul, jogod van tudni. Nekem alapból bekötötték az oxit, kb nálunk az is protokoll, és első babánál vágnak. Epiduralt meg akkor kaphatsz, ha előtte fogadsz dokit hozzá...
2017. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Háromszor szultem vidéki megyeszékhelyen. Egyszer sem volt branül, meg infuzio szülés közben.

Kérdezd meg nyugodtan a kórházat, mi a protokoll. Nem fognak semmit szólni, szerintem ez természetes.

2017. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én is tűfóbia vagyok már írtam,de próbáld úgy felfogni hogy érted van az infúzis stb. Hogy jól legyél. Gondold el ha valakit baleset ér, vakbélgyulladása lesz stb. Menteni kell az életet vagy eletminőségét eltörpül a félelem a tűtől. Mondom ezeket én akinek szintén gondja can ezzel :)
2017. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Telóról írok bocsi ha nem minden karakter lett az aminek kéne lennie
2017. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!