Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Huvelyi szulesnel adnak...

Huvelyi szulesnel adnak infuziot? Ugye nem fog logni semmi fele branul belolem szules kozben? Edat se akarok (egyelore)

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 21:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
utolso! ertheto minden, koszi :) ! en is telorol vagyok, egyszer meg is kaptam az ekezetek miatt :P
2017. jan. 15. 06:45
 32/33 anonim ***** válasza:
46%
Normális helyeken alap a preventiv vénabiztositás. Ha baj van, nincs ido azzal szarozni, vagy valamelyikotok élete mulhat rajta.
2017. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
46%

Saját tapasztalatból írom, hogy jobban jársz, ha beteszik mikor megindul a szülés.Nekem nem tettek be SAJNOS! Majdnem az életembe került.

Valahogy egyik ultrahangon sem jelezték, hogy rövid a köldökzsinór. Ahogy a fiam kicsusszant, rántotta magával a méhlepényt. Ömlött belőlem a vér, pánik a szülőszobán. Próbáltak szúrni, azonnal vér kellett. Arra még emlékszek, hogy már 3 orvos volt bent. Szúrkáltak mindkét oldalról, a kezem a lábaim... jól látható vénáim vannak, de összeestek a hirtelen vérveszteségtől. Aztán elvesztettem az eszméletem, mikor felébredtem rádöbbentem, hogy a nykamban van a branül. Jobb lett volna ha szülés.előtt lőnek egy vénát.

Végül hálás vagyok az orvosoknak, megmentették az életem és a méhemet is. Most 5év után újra várandós vagyok. Már félek... :/

De branült biztos kérek, már amikor beérek.

2017. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!