Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik ki ha szülés után...

Mi történik ki ha szülés után nem fizetjük ki a hálapénzt?

Figyelt kérdés

Egy orvosnál fogunk szülni aki már közölte velünk hogy ennyibe kerül egy szülés és majd szülés után kéri.


Ha nem fizetjük ki utána akkor visszateszi vagy mi fog történni?


2017. márc. 4. 06:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
26%

"Ez nem hálapénz, hanem a fogadott orvos díja, aki akár a szabadságáról is bevonul a szülésre. "


Nem tudom, nekem elfelejtettek a "vásárlásról" számlát adni!

2017. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
25%
De ! Megérett ez az ország ahogy nézem arra, hogy a TB-t megszüntessék, aztán fizessen mindenki kp-val mikor orvosi ellátásra van szüksége, meg kórházi kezelésre. Pont mint amerikában .
2017. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
77%
31, ha mindenki szembejon Veled az autopalyan, valoszinuleg Te vagy a rossz savban...
2017. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
26%
Már látom is, kimerítetted a számlát, rákos vagy, nincs kereted a további ellátásra, hát ki nem sz...rja le , hogy nincs pénzed, hogy elfogyott. Nincs pénz, nincs ellátás. Ez kell nektek ? jó úton haladtak efelé, amerika felé.
2017. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
77%

Lesz ellatas, csak nem soron kivul!


Fogd mar fel hogy a fogadott orvos arra van, hogy soron kivul, varakozas nelkul, idopontra, ha szukseges akkor azonnal legyen valami amikor kell neked!

Attol meg a tb meg sztk ott van annak, aki nem fizet magandokinak.

2017. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
22%

62%-os! Teljesen igazad van! Lassan ez lesz már mindennel! Az élelmiszerrel már ez van, ami nem szemét, azt ötszörös áron kapod meg.

Ez megy az oktatásban is lassan. Ha minőségi oktatást szeretnél, fizess!

Az egészségügyben is szépen alakul a helyzet. Ha nem fizetsz, feldobod a pacskerr, mire vizsgálatra kerülnél.

Lassan kasztrendszert is bevezetünk, főleg, ha a minőségi oktatáshoz kell majd a vagyonosság!

2017. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
81%

32, és miért nem reklamáltál? :)

Én kértem, kaptam és így 20 % vissza is járt, mert Ep-n elszámoltam.


Az a válaszoló vagyok, akit idéztél.

2017. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
19%

Fogadott orvos ..... menj már. Nem magán kórházba veszel igénybe szolgáltatást, hanem egy állami alkalmazott orvosnál szülsz, aki az államtól kapja a fizetését.

"Ti" kottáztátok ezt el, amikor rászoktátok ezeket az embereket a pénzre, és mernek ilyen pofátlanok lenni, hogy nyíltan ki mondja. Ha nem akar dolgozni, nem kötelező, nem kötelező a szülész pályát választani, ellehet menni belgyógyásznak.

2017. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
24%

Legálisan kér pénzt az orvos?

Adózza le!!!! Ahogy én is leadóztam, amit adok neki!!!

Én még egy nőgyógyásznál se kaptam nyugtát, számlát!

Bezzeg a Gucci táska befigyelt a széken!

2017. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
84%

Én sem értem a felháborodást, ha nem akarsz fizetni az ügyeletes orvos ingyen megszüleszt, jó eséllyel kedves is lesz és ha nem adsz hálapénzt nem történik semmi. Ha egy kiválasztott orvost akarsz, akit ismersz és akkor jön be szüleszteni, mikor épp nem dolgozna, akkor annak igenis ki kell fizetni a plusz pénzt, mert plusz munkát végez.

Én is ragaszkodtam az orvosomhoz, az egyik szombat hajnalban jött és egész délelőtt ott volt ahelyett, hogy a gyerekeivel lett volna. A másik meg ráhúzott miattam a 12 órás ügyeletére még 4 órát, én se csinálnám ingyen.

2017. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!