Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lenne a helyes reakció...

Mi lenne a helyes reakció arra, ha egy kismama azzal megy be a szülésorvoshoz, hogy ő császárt akar és meg se próbálja lebeszélni róla?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy ebbe a helyzetbe hogy kellene reagálni. Nem kamu, (sajnos) családtag az illető hölgy kismama :/ Róla annyit, hogy elszánt, magabiztos, pénzt nem sajnál és ami a legmegdöbbentőbb -legalábbis számomra-, hogy szakmabeli (csak kutató). Nagyon sikeres ember, gondolom kb eddig nem nagyon volt olyan, amit ne ért volna el. A fülem hallatára mesélte valakinek, nagyon meglepődtem, de hogy a sztori vége végülis mi lett, már nem derült ki.


Csak ötletet adott a kérdéshez, erre hogy kellene reagálni? Ami számomra még hátborzongatóbb, hogy ő egy orvos végzettségű ember...



2018. febr. 17. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
62%
*tehat az ugynaz mintha valaki huvelyit akar es raeroltetnek egy csaszart mert csak
2018. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
87%
Sohase fogom megérteni miért fáj egyik kismamának az, hogy a másik kismama császárt akar. A kérdezőt se értem, hogy mit foglalkozik olyan dologgal, amihez egyrészt nem ért, másrészt meg nincs hozzá köze.
2018. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
Első gyerekem császárral született, nem fordult be így esélyem se volt a normál szülésre. Most megint terhes vagyok de őszintén szólva fogalmam sincs hogyan legyen a következő. :(
2018. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó. Ahogy közeleg a dàtum úgyis megèrzed neked mi a legjobb. A csaszarnak koztudottan kisebb a kockazata a babara nezve, de huvelyi uton is rengeteg baba szuletik egeszsegesen. En programozott csaszar parti vagyok, de ezt annyira egyedi, hogy mindenkinekas a jo, es ezert sajnos mindenki csak maga tudja megerezni mi lesz az ő utja igazan.
2018. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, hogy létező alternatívák között a paciens dönt.
2020. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!