Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt mikor a megszülete...

Milyen volt mikor a megszületett kisbabátok megmutattátok a férjeteknek? Mit éreztetek? Hogy reagált?

Figyelt kérdés

Nem is a szüléstől tartok hanem hogy a férjem hogyan fog reagálni. Remélem a legszebbnek fogja látni akármi is lesz. De mindíg elmondja hogyan képzeli el és én hülye beleloholtam magam mivan ha nem olyan lesz.


Nagyon érzelgős vagyok most. Sosem sírt előttem még ,nem fejezi ki annyira az érzelmeit jól nem volt előtte jó példa.


2019. máj. 22. 21:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk a férjed hozzáállása eléggé ostoba.Csak mert ő lányt szeretne,totál bele is éli magát aztán ha mégis kisfiú,a saját hülyesége miatt fog csalódni.Tényleg jobb lett volna,ha előre megtudja inkább.
2019. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben már tudni akarnám, hogy ilyen nemű lesz, ha ennyire csak lányra készültök. Ez így nem lesz jó. Mi se akartuk tudni, de nálunk harmadik baba, fiú és lány tesó is van, tök mindegy volt, csak egészséges legyen. (Ultrahangon azért láttuk, hogy mi van a lába közt, de csak tippeltünk.) Nálatok nem ez a helyzet. Ha biztos, hogy kislány, akkor most nyugodtan várnád a babát. Ha kisfiú, akkor tudtok barátkozni a gondolattal, és legalább uniszex ruhából vesztek párat.


Egyébként nálunk is császár volt, a férjem sírt a boldogságtól, és elolvadt, hogy milyen gyönyörű gyerek, és erős, egészséges hangja van. Ott mosolygott a szülésznő, hogy majd akkor is így örüljön neki, ha hajnalban sír minden este. (Nem sírt, jó alvó.) Én meg pont nem azzal voltam elfoglalva, hogy ő mit szól, hanem szintén sírtam, és alig vártam, hogy kézbe adják.

2019. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkettőnél biztosak voltunk, hogy lány lesz..de fiú lett mindkettő. Bár mi már tudtuk előbb, hogy mégsem lány jött össze. Én jobban kiborultam, mint a párom, mikor kiderült. Úgy éreztem, hogy csalódást okoztam neki. Persze, már minden rendben. Nem cserélném le egy lányra sem őket. Én a helyetekben, már rákérdeztem volna..
2019. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%

Nem én mutattam meg neki, hanem ő nekem, mert császáros volt mindkét szülés, ő előbb megkapta a babákat, ő hozta be az őrzőbe őket. Odáig volt mindkét gyereknél, a másodiknál érződött, hogy már gyakorlott apa, nem volt úgy megszeppenve, magabiztosan fogta a kezében, és babázott :)

A baba nemére: szerintem nagyon sürgősen nézesd meg mégiscsak, hogy mi lesz, hogy ha kisfiú, akkor még időben megeméssze a férjed, mert ez így nagyon gáz. Én értem, hogy lányt akar, de ez nem így megy, ha ennyire beleéli magát, oltári csalódás lesz, ha esetleg fiú. Ez meg nagyon megmérgezheti a viszonyukat, és a tieteket is. Amúgy nekem az első lány, a második fiú, inkább lánypárti voltam másodjára is, de ennyire rápörögve sose voltam, amint megmondták, hogy fiú, átállt az agyam, és őszintén örültem neki. Utólag jobban is örülök, hogy kisfiam is lett, és őszintén mondom, hogy amúgy semmi különbség köztük azon kívül, hogy pelenkázásnál hogyan kell törölni.

2019. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
90%
Tehát te igazából attól tartasz, hogy mi van, ha fiú lesz, és csalódott lesz a párod, esetleg haragudni fog rád. Ezért nem akarod tudni biztosan, mert te már érzed, hogy kisfiú.
2019. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem is azt hitte lany lesz, de mondtam neki hogy az nem lehet. Fiu lett😊🙂
2019. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
91%

Van már egy kisfiam...

Most babát várok de még csak 9hetes vagyok. Apukám elkezdte mondani, hogy milyen szép lanyosra lehet majd festeni a jelenleg üres szobát, apósom oda súgta hogy lany lesz ő erzi.. Sógornőm mondja h reméli lany lesz, hogy legyen lány pajtása a 6hetes kislányának... Nagyszüleim mondták remélik kislány...

Hihetetlen hogy milyen elvárások vannak egy 9 hetes magzattal szemben. Mindenkinek megmondtam hogy elég, teljesen mindegy hogy fiú lesz-e vagy lány szálljanak le erről a témáról, nem akarok csalódottságot senkitől ha fiú lesz mert teeeeljesen mindegy hogy fiú vagy lány!!


A tanácsom... Beszélj a gyermeked apjával hogy baromira nyomasztó hogy kislányt szeretne es félsz hogy csalódott lesz ha kisfiú lesz. Mond el neki hogy zavar ha többesszamban köszön el tőled (én egyenesen utalom a "hogy vagytok" kérdést)

Mond el hogy a baba ha kislány is lesz nem lesz rózsaszín pirospozsgas békésen alvó gyönyörűség. Magzatmáz lesz rajta lila is lehet ráncos ujjakkal még lehet véres is lesz. De így lesz hidd el így lesz gyönyörű a szemetekben.

Elég rossz lehet úgy menni szülni hogy attól félsz vajon az apa mit fog szólni ha nem úgy néz ki ahogy ő elképzelte vagy nem kislány lesz.. Vagyis hát ez elég gáz...

2019. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
90%
Beszéljetek ezt meg mert tönkremész benne.
2019. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%

Hány hetes terhes vagy? Ha párod ennyire csak lányra készül, jobb volna ha megkérdeznétek a nemét, mert ha fiú még időben megbarátkozik a gondolattal.És nem, csak azért mert ő ránézésre azt gondolja lány lesz még nem vásárolnék rózsaszín ruhákat, ha nem tudom milyen nemű lesz a gyerekem:)

Nálunk pld a férjem előbb fogta a kezébe mint én és mikor hozta be nekem az őrzőbe soha nem látott büszkeség volt az arcán(se előtte, se utána nem láttam ilyen arckifejezést tőle) és elmorzsolt egy könnycseppet.Azóta nincs nap mikor a csajunkat nézve ne mondaná, hogy szerinte nekünk van a legszebb lányunk:) Biztos, hogy szeretni fogja a párod is és a legszebb baba lesz a számára akár fiú lesz akár lány.De tényleg kérdezzetek rá a nemére.

2019. máj. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak ijesztgetni, de mi van, ha kisfiú, és a párod nem fogadja el? Ez így abszurd, amit művel. Beszéltél már vele erről?
2019. máj. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!