Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt mikor a megszülete...

Milyen volt mikor a megszületett kisbabátok megmutattátok a férjeteknek? Mit éreztetek? Hogy reagált?

Figyelt kérdés

Nem is a szüléstől tartok hanem hogy a férjem hogyan fog reagálni. Remélem a legszebbnek fogja látni akármi is lesz. De mindíg elmondja hogyan képzeli el és én hülye beleloholtam magam mivan ha nem olyan lesz.


Nagyon érzelgős vagyok most. Sosem sírt előttem még ,nem fejezi ki annyira az érzelmeit jól nem volt előtte jó példa.


2019. máj. 22. 21:42
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Ne legyél rosszakaró! Isten is így akarta biztos vagyok benne !
2019. jún. 3. 10:01
 42/44 anonim ***** válasza:
Úgy érzem a szavaid alapján, Isten megvédett ezzel benneteket és haladékot kaptatok. Kívánom, hogy jól alakuljon, kevesebb félelemmel és több szeretettel.
2019. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, tényleg nagyon furcsa volt ez a dolog ez a férjedtől, de őszintén szólva én most akkor is veled örülök. És gratulálok!
2019. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
66%
Isten is úgy akarta, hogy a férjed minden kénye-kedve teljesüljön, nehogy véletlenül megtanulja felnőttként kezelni azt a szitut, mikor nincs ráhatása a történésekre/ nem rajta múlik valami!
2019. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!