Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt mikor a megszülete...

Milyen volt mikor a megszületett kisbabátok megmutattátok a férjeteknek? Mit éreztetek? Hogy reagált?

Figyelt kérdés

Nem is a szüléstől tartok hanem hogy a férjem hogyan fog reagálni. Remélem a legszebbnek fogja látni akármi is lesz. De mindíg elmondja hogyan képzeli el és én hülye beleloholtam magam mivan ha nem olyan lesz.


Nagyon érzelgős vagyok most. Sosem sírt előttem még ,nem fejezi ki annyira az érzelmeit jól nem volt előtte jó példa.


2019. máj. 22. 21:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek... Még meg sem született, de már most sajnálom. Ha a fiú, akkor azért, mert nem biztos, hogy az apuka örülni fog neki, ha lány, akkor meg azért, mert az ellenkezőjét fogja kapni, túlságosan el lesz kényeztetve.
2019. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes férfi iszonyat jó apa lesz , persze hogy szeretnék életem szerelmének megfelelni, ki nem?

A legközelebbi uhra egyedül megyek megnézetem úgy döntöttem, ha lány úgy csinálok mintha semmi nem történt volna , ha fiú megpróbálom rábeszélni, hogy legközelebb csak tudakoljuk meg legyen ideje feldolgozni.

Köszönöm a válaszaitok. Szép napot!

2019. máj. 24. 05:12
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy szeretnék életem szerelmének megfelelni, ki nem?"


Ebben??

A neme rajta múlott csak szólok...

2019. máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
80%
A gyerek neme nem múlik senkin... Az a puszta véletlen műve! Persze az apai X vagy Y kromoszóma határozza meg, de mivel apa nem tudja, hogy most hány X vagy Y os kis g...t enged útjára, így kár is ebben a felelősségét megállapításai.
2019. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány, akkor iszonyat jó apa lesz, ha fiú, akkor csak simán iszonyat. 🤔

Szerinted tényleg jó apa lesz, aki nem képes feltétel nélkül szeretni? Ráadásul olyan feltétel, ami nem is a gyereken múlik!

2019. máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha ennyire félsz tőle. Nem mered vele megbeszélni, és helyette jobbnak látod, ha titkolod, hogy engedetlenségre készülsz te is és talán a gyerek is. Pedig sokkal egyenesebb lenne kimondani: "Drágám, és mi van, ha fiú? Akkor is fogod szeretni? És engem?" A neme már a fogantatáskor eldőlt (és az apai rész határozza meg, bár több minden befolyásolja az esélyeket), tehát nem lesz, hanem már most fiú vagy lány, csak ti még nem tudjátok melyik, és ez nem olyasmi, amiért bárkit hibáztatni lehet.
2019. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindkét gyerkőc hüvelyi úton született, a férjem bent volt, de csak a szülőszobába engedték be, mert a vajúdóban csak a vajúdók voltak :D

Mindkét gyereket először rám rakták, aztán bebugyolálva megkapta apuka, aki szintén nem túl érzelgős típus. Kétszer láttam sírni, ez volt az a két alkalom :)

Kislány párti voltam én is, mondjuk közel sem ennyire mint a férjed. Az első lány lett, a másodiknál kérdezték, mit érzek, mondom én lányt szeretnék, de tuti fiú lesz :D Az is lett, és szerelmes vagyok belé azóta is töretlenül.


Most várjuk hármaskánkat, aki nagyon kis titokzatos, pedig már a 23. héten vagyunk :D


Megírod, ha kiderült, hogy fiú-e vagy lány?

2019. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
32# ja.. Amennyiben lànya lesz... Nevetsèges... Lehet viccelôdni, de ha ez komoly nàla, akkor nagy baj van.... Nem igaz, nem veszed èszre.. Aq
2019. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Kislány :) szerencsés az uram .
2019. jún. 2. 22:51
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Az urad... De jó is neki, hogy minden kívánsága teljesül! Csak aztán nehogy pofára essetek!
2019. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!