Hogy mondjam el a gyerek orvosnak, hogy a tervezett tápszeres etetés mellett döntöttem?

Figyelt kérdés

Ma megyek elsőre találkozni a gyerek orvossal, hogy le pecsételje a terhes kiskönyvet és most szeretném megkérni arra, hogy írjon fel nekem tápszert. Kicsit tartok attól, hogy ezt hogyan adagoljam be neki, mert egy idős dokiról van szó, aki nyilván nem olyan modern gondolkodással vélekedik a témáról, mint egy fiatalabb.

Megteheti azt is, hogy nem írja fel a tápszert, vagy kötelező fel írnia, ha én így döntöttem?



jan. 18. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
60%
Megoldás a fejés, svéd pohárból megtudja inni. Ti meg addig tudtok egy jót kávézni:)
jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem írtál, hogy mi volt!
febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:

Azóta megszületett a pici! :) ma 8 napos!

Rengeteg tejem van, mert egyszer csak belobbant, hőemelkedésem is van miatta, a hónaljam hatalmasra dagadt a sok tej miatt, viszont összvissz 100ml-t adtam oda neki mert utána elkezdtem szedni homeopátiás bogyót, hogy minél hamarabb elapadjon, úgyhogy most megy a lefolyóba…az orvos hála istennek irt fel tápszert, úgyhogy minden rendben van, nem mondott rá semmi rosszat, hogy nem szeretnék szoptatni! :)

febr. 15. 16:52
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Én most itt gyakorlom hogy nem vagyok előítéletes. Szóval ne haragudj hogy korábban beszóltam emiatt egyrészt. Másrészt gratulálok a picihez, sok boldogságot és egészséget!
febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!