Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szólnak ezért a kórházakban?

Szólnak ezért a kórházakban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szoptatni és 2 hét múlva fog megszületni a kislányunk.

Szerintetek szólnak azért a kórházban,ha tápszert kap vagy figyelmen kívül hagyják?Lesz bármi következménye?



2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
30%
miért nem akarsz szoptatni?
2012. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 Dorka1978 ***** válasza:
60%

Miért nem akarsz szoptatni?

Baba barát kórházban nem fogják engedni,az biztos!

2012. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
97%
Ha bababarát kórházban szülsz, de még talán a simában is, biztos, hogy lesznek, akik vagy beszólnak, vagy érezhetően másként fognak viselkedni veled. Nyilván a te dolgod mit szeretnél, de attól még ez a legtöbb embernek meredek, hogy így előre kijelented, hogy nem szeretnéd szoptatni. És ezt nem bántásból írom, bár én is a szoptatás híve vagyok.
2012. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
75%
Érdeklődd meg, olvass utána. Bababarát korházakba akkor ne menj!
2012. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
97%

Én nem firtatom,hogy miért döntöttél így,a te dolgod.Szerintem semelyik típusú kórházban nem fogják jó szemmel nézni.Sőt!Ha baba barát kórház,akkor gyakorlatilag zéró eséllyel indulsz.Ha csak nem szerzel valami "igazolást" orvostól,hogy nem szoptathatsz.

Én sima kórházban szültem,de a csecsemősök tuti átharapták volna a torkomat,ha így állok hozzá.

Én imádom szoptatni a kisfiamat,de ez én vagyok.

2012. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kórházban szülsz. Nem szándékom turkálni az életedben, mert semmi közöm hozzá, de ha "értelmes" választ akarsz kapni, akkor azt mindenképp tudni kellene, hogy pszichológiai okai vannak annak, hogy nem akarsz szoptatni, vagy "egyszerűen csak nem"? Mert ha pszichológiai okai vannak, akkor ezt mindenképpen oszd meg a csecsemős nővérekkel, és a kórházi védőnővel, ez fontos!
2012. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 Dorka1978 ***** válasza:
63%
A legjobb dologtól fosztod meg a babádat,amit csak adhatsz neki.Szerintem meg fogod bánni.Ha nincs még gyereked,nem is sejted,mi az anyaság!
2012. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
51%
Szegény baba, elveszed tőle az immunrendszere első erősítőjét. Ne csodálkozz, ha később folyton beteg lesz. Plusz az anya-gyerek kapcsolat legszebb momentumaitól fosztod meg magad és őt. De te tudod, ha neked fontosabb a melled... Szegény baba.
2012. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálom, hogy vannak ilyen anyák....

azokat a kisbabákat is sajnálom, akiknek az anyjuk végigbagózzák a terhességet és szoptatás alatt is szívják...

a legnagyobb baj ott van, hogy még csak nem is sejtik mennyit ártanak a babájuknak.

2012. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
63%

amúgy "nem bababarát" kórházban is naponta több alkalommal jönnek a szoptatási tanácsadónők, védőnők, nővérkék csapata segíteni a helyes mellretételhez, és különböző kezdeti szoptatási nehézségek leküzdésében segíteni.

Te mit fogsz mondani? Köszi, ne fáradjatok, én meg se próbálok szoptatni.......???????

2012. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!