Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szólnak ezért a kórházakban?

Szólnak ezért a kórházakban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szoptatni és 2 hét múlva fog megszületni a kislányunk.

Szerintetek szólnak azért a kórházban,ha tápszert kap vagy figyelmen kívül hagyják?Lesz bármi következménye?



2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
60%
Miért menne az agyára?! Ha van tejem, azt odaadom a babának, ha nincs és hiába próbálkozom, akkor lelkifurdalás nélkül adom a tápot. Nem kell ezt túlkomplikálni szerintem. Itt az a gáz, ha valakinek van teje, és azt nem hajlandó semmilyen formában a kisbabájának adni annak ellenére, hogy a körülmények adottak.
2012. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
71%
Hát én válaszolok csak a kérdésedre....igen...fognal szólni a kórházban ha csak nincs nyomor okod arra miért is nem fogsz szoptatni.Nem kis megaláztatásban lesz részed készülj fel lelkiekben.Igen, begyöpösödött egy kicsit az egézségügy, de kérdezek most én is....most az a fontos hogy a babának mi a jó vagy az hogy a Kedves anyukának.Ne haragudj de én szerettem volna szoptatni és sajnos nekem nem volt tejem csak 1 hétig úgyhogy rohadtul nem érzek Veled,és a másik hogyha nem eü oka vagy pszihés oka van annak hogy nem akarod szoptatni azt a kislényt akire 9 hónapot vártál akkor még pluszba Önzőnek is tartalak.Bocs de ez a véleményem.Lehet lepontozni......
2012. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy érdemes lenne csecsemős nővért fogadni a kórházban, akkor elsősorban ő fog foglalkozni veled és a babáddal. Vele szerintem meg tudsz mindent beszélni, akár azt is, hogy tápszert kapjon a pici. Én anno fogadtam és nem bántam meg, nagyon sokat segített. Rajta kívül gyakorlatilag egyáltalán nem jött be más hozzám, csak egy kolléganője akit megkért rá, amikor ő épp nem dolgozott. Én szoptattam is, de nagyon lassan indult és kevés volt a tejem, ezért tápszert is kapott a pici. Senki nem szólt be, amikor mondtam, hogy mi a helyzet, rögtön adtak.
2012. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
49-es. Sajat börödön tapasztaltad vagy mende mondakat hallottal rola?
2012. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm majdnem belehalt 2 hete, hogy nem vették komolyan a hasi panaszait császár után. Itthon a reptéren már a mentő várta. Pár órája volt hátra. Emellett a szüleim orvosok, édesapám rengeteg külföldi előadáson, tudományon vesz részt. Ismeri az angliai körülményeket szakemberként is.
2012. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen Mo-n is megesik. De azt mondd mar meg nekem mi a jo feszkes feneert kell a szoptatassal idegelni a kismamat? Ma Mo-n csak az a jo anya, aki szoptat. Kint elek, de meg az en veremben is benne van, h szoptatas mindenek felett. Emiatt enyhe depressziom volt, a babat sokszor durvan fogtam meg, h nem igaz, h 2 orat kell rajtam lognia es megsem eleg a tejem. Aztan az angol vedönö mondta, h a lenyeg a baba es mama együttes egyensulya, boldogsaga.
2012. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kerdezo,


ne is idegesitsd magad a sok "okos" ember miatt.Legy hatarozott,ne foglalkozz semmivel.Erdekes 3 gyerekem van,2 tapszeres volt mert nem volt tejem,most szoptatok.Erről ennyit.A gyermeknek a tapszer is ugyanolyan jo lesz.Letszuksegleteit kielegitik.Korhazban nincs semmi kozuk hozza hogy miert nem szoptatsz hacsak nem egeszsegugyi problemak miatt.A masik,minden csecsemoosztalyon van 1 hutő amibe lefejt tejet lehet tenni ha valakinek sok van,ugyhogy ha nem engedik a tapszert,akkor sem lesz semmi baja a pindurkanak.Jo szulest,kitartast.Remeljuk egyszer eljutunk mar tenyleg oda hogy nem kovezik meg az embert ha valamit maskepp szeretne csinalni csak mert a sok hulye azt szajkozza hogy ez igy jo,es nem ugy.uff/off :D

2012. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
100%

Utsó, te idegen anyák tejét odaadnád a babának?? Csak úgy, kivizsgálatlanul? Nem azért van a hűtő a kórházban. hogy önkiszolgáló legyen.

Emellett már írtam többször, hogy más, ha valakinek nincsen teje és nem TUD szoptatni, vagy valakinek van, de nem AKAR.

Nagy tájékozatlanságra vall, ha azt hiszed, hogy a tápszer egyenlő az anyatejjel. Ez egyáltalán nincs így annak ellenére, hogy felnőni tápszeren is lehet.

2012. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:

12:20

Köszönöm a jókívánságodat,remélem,jobb lett tőle a napod!



Nem megyek vissza dolgozni,csak nem akarok szoptatni.Nem tudom,hogy miért,de taszít ez az egész szoptatás-dolog,hogy otthon üljünk egész nap,éjjel-nappal fejjek és igen,a melleimet is féltem.

Oké,akkor szerintetek önző vagyok,akinek nem a babája a legfontosabb.Elfogadom,de nem érdekel,hogy idegen emberek mit gondolnak rólam,mert szerencsére nem az ő véleményük határozza meg az életemet.



Az értékelhető válaszokat még egyszer köszönöm,további szép napot nektek!

2012. jún. 30. 13:15
 60/75 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező!


"otthon üljünk egész nap,éjjel-nappal fejjek és igen,a melleimet is féltem"


-2 hetes a kicsim (ö a 4.gyerekem), nem ülök itthon egész nap.

-nem fejek sem éjjel, sem nappal, mert már beállt a kereslet-kínálat.

-a melleim ugyanúgy állnak, mint az 1. terhességem előtt, ugyanolyan feszes! pedig 32 hónapos koráig szoptattam az első gyerekemet, és a többit is 2 éves korukig.

2012. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!