Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szólnak ezért a kórházakban?

Szólnak ezért a kórházakban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szoptatni és 2 hét múlva fog megszületni a kislányunk.

Szerintetek szólnak azért a kórházban,ha tápszert kap vagy figyelmen kívül hagyják?Lesz bármi következménye?



2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
7%
60. válaszoló. Te pont nem vagy mérvadó, mert a 4. gyerekeddel csinálod. Egy gyerekes vagyok és igenis otthon ültem az elején, mert vagy 2-3 órát a baba lógott rajtam, ha meg végre elaludt, akkor fejtem. Te már tudod mit kell csinálni, de nem hinném, hogy az első gyerek után is ilyen magabiztos voltál. Nem a kérdezőt akarom védeni, de azért ne hasonlítsd magad egy első gyerekeshez.
2012. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
27%
Persze érdekes mód itt mindenkinek ugyanolyan feszes meg gyönyörű a cicije mint szoptatás előtt.Na persze...
2012. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
88%

Idegen emberek tükréből nagyon sokat lehet tanulni, fejlődni.

"Hiába fürösztöd önmagadban,

Csak másban moshatod meg arcodat."

Ez az idézet József Attilától van. Egy új élet, egy gyermek mindig rengeteg önfeláldozással, de ezzel együtt fejlődéssel is jár. Ettől függetlenül nem vagyok benne biztos, hogy jó, ha mindenki gyereket vállal.

2012. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

61-es válaszoló!

Én az első gyerekemnél sem fejtem egy millilitert sem.

Szerintem meg pont az a hiteles, aki már túl van egy-két gyereken...de mindegy.

2012. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
Na látod. Én meg fejtem. Nem lehet mindig magadból kiindulni. Attól, hogy neked 2 hét alatt beállt a kereslet-kínálat, másnak nem biztos. Én 3 hónapig full kemény mellekkel ébredtem.
2012. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

Akkor talán utána kellett volna érdeklődnöd szoptatási tanácsadónál, hogy mi a teendő ilyen esetben, mert akár be is gyulladhatott volna a melled, ami mint tudjuk elég veszélyes is lehet.

Nem a neten kell infot gyűjteni!

2012. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

"hogy otthon üljünk egész nap,éjjel-nappal fejjek és igen,a melleimet is féltem"


A tápszert is el kell készíteni, vizet forralni, vizet cipelni, tápszert cipelni magaddal mindenhová, ahová a kicsidet is viszed. Steril cumik, üvegek is kellenek, nem elég a elöblíted a csap alatt. Így vagy otthon sterilizálsz ki mindent, és valahogy sterilen szállítod, vagy magaddal cipeled a sterilizálót.

2012. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

így van! macerás lehet a tápozás...

a szoptatás sokkal egyszerűbb.

2012. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
66-os. Gondolod nem beszéltem szoptatási tanácsadóval? Szerinted miért van/volt elegem a szoptatásból? Sokkal macerásabb, mint a táp.
2012. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

a szoptatást nem kell túlkomplikálni.

Egyik kedvenc gondolatom:


"Csodálatos és természetes képességünk, hogy saját testünk bölcsőjébe befogadjuk, életképesen világra hozzuk, majd ANYATEJJEL tápláljuk, védjük és vigasztaljuk gyermekünket."


Érdemes ezen a pár soron elgondolkodni...

2012. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!