Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szólnak ezért a kórházakban?

Szólnak ezért a kórházakban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szoptatni és 2 hét múlva fog megszületni a kislányunk.

Szerintetek szólnak azért a kórházban,ha tápszert kap vagy figyelmen kívül hagyják?Lesz bármi következménye?



2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
65%
Azért az általános "sötétség" sajnos meglátszik a pontszámokon. Ettől függetlenül szeretek ide járni, csak annyira nincsenek képben egyesek és néha egymást gerjeszti a hülyeség. :(
2012. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
23%
Mindig könnyen járatja a pofáját akinek semmi gondja és akinek könnyen össze jönnek a dolgok."lelki bajra ott a pszihológus" ez nem ilyen egyszerű
2012. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
56%
Honnan tudod, hogy ki "jártatja a pofáját"?! Könnyen lehet, hogy pont az ellenkezőjébe trafáltál bele
2012. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
37%
Angliában szültem. Első kérdésük az volt, hogy akarom-e szoptatni a babám. Csak Mo-n ennyire begyöpösödött mindenki, hogy erőltetik azt, amit nem akarsz. Én még mindig szoptatok, nem ezért mondom, de itt az a fontos, hogy a baba és mama is boldog legyen.
2012. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
55%

Vegyétek már észre, hogy ez csak egy újabb provokatív kérdés!!!

Én is unatkoztam szülés előtt, de azért ennyire nem!!!

2012. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
58%

Könnyen lehet, én is gondoltam már rá.

Ha valóban az, akkor innen üzenem: Mire számítottál?! Egészséges gondolkodású anyukáknak igen is, bökni fogja a csőrét, ha valaki "nincs kedvem hozzá" szinte emeli ezt a kérdést. Bár ezt így nem jelentetted ki, de nagyon ezt sugallja a kérdésed.

2012. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
81%

Igen, beletrafált! Nekem is voltak lelki gondjaim és igénybe vettem pszichológus segítségét! Hála ennek a döntésnek, ma már boldog, pániktól, fóbiától mentes édesanya vagyok. Ezért ajánlottam a szakembert. Csak a szomorú magyar igazság az, hogy még mindig a többség nem kellőképpen van tájékoztatva és úgy gondolja, hogy a "hülyék" járnak ilyen helyekre.

Magától nem fog megszűnni egyetlen probléma sem. El kell menni. Ez ennyire egyszerű.

2012. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
60%

"en "CSAK ANYATEJ" Ott van baj a fejekben aki azt gondolja,hogy folyékony aranyról van szó.Igen az a legjobb elvileg (ha anyuka egészséges,egészségesen táplálkozik,és nem dohányzik) de a tápszertől sem lesz senki sem kevesebb,ugyanaz a funkciója mint az anyatejnek,és semmivel sem rosszabb.A baba pedig nem lesz betegesebb,mert ez genetika az anyatejnek ehhez semmi köze.

"


A tápszer azért közel sem ér annyit, mint az anyatej. Pláne az első hetekben. Az előtejben rengeteg immunanyag van, ami egyetlen tápszerben sincsen. És akkor még nem beszéltünk a "fajidegen" fehérjéről, ami még a hipoallergén megnevezés ellenére is fennáll.

Én is kénytelen voltam a fiam 3 hós korától tápot adni neki, mert begyulladt a pajzsmirigyem és elapadt a tejem. De ha lenne, a mai napig szoptatnám, ez nem kérdés.

2012. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
61%
Angliai egészségüggyel ne példálózzunk inkább! Az egyik lehető legalacsonyabb színvonalú, a nyugati országok közül.
2012. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
33%

Angliai egészségüggyel ne példálózzunk inkább! Az egyik lehető legalacsonyabb színvonalú, a nyugati országok közül.



Lehet,de legalább nem megy az anyák agyára a szoptatás.

2012. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!