Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szólnak ezért a kórházakban?

Szólnak ezért a kórházakban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szoptatni és 2 hét múlva fog megszületni a kislányunk.

Szerintetek szólnak azért a kórházban,ha tápszert kap vagy figyelmen kívül hagyják?Lesz bármi következménye?



2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
Akinek soha nem volt gondja vele, az úgy sem fogja megérteni, de megpróbálni megérteni talán lehetne. Nekem meg ez a gondolatom.
2012. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy nekem nem volt gondom soha a szoptatással. Igen, kezdetben nem ment minden simán nekem se, de mindent megtettem, hogy leküzdjem az akadályokat.

Tudom milyen a magas lázzal járó mellgyulladás, azaz gyermekágyi láz.

De legalább a kérdés feltevőjének meg kellene próbálni a szoptatás, nem pedig teljes mértékben elzárkózni előle.

2012. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
0%
Azt az anyát miért támadják ennyire, aki a magától még ülni nem tudó babáját ülteti? Ő kárt okozhat benne. Attól, hogy valaki nem szoptat, még nem károsítja a babáját.
2012. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Ez felfogás kérdése utsó! Az immunrendszerhez működéséhez nagyon fontos az anyatej, de legalább is az előtej. Ezen felesleges vitázni. Én kb 2 hónapig tudtam szoptatni a babámat egy gyulladás miatt, amitől elapadt a tejem. De annak a 2 hónapnak bizony nagyon örülök!

Szerintem igenis megkárosítja a babáját az az anya, akinek van teje, adott, de nem adja a babának. Én ezt nagyon nagy önzőségnek érzem. Lehet persze mindent szépíteni.

2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Kérj egy egyágyas szobát, és szerintem Te is max. 3-4 napot leszel bent, addig pedig próbáld meg figyelmen kívül hagyni a pfújolókat.


Én sem tudok szoptatni, sajnos.


Az első óta annyira fáj a szoptatás, hogy potyogtak a könnyeim, valahányszor cicire tettem a babát. Nagyon szerettem volna szoptatni, de összesen kb. két hétig ment. Attól félek, hogy a tápszertől nehezebben fog kakilni, és fájni fog a hasa, ezért fejem, és cumisüvegből adom neki.


Én megfogadtam, hogy senkit sem fogok megvetni, aki nem szoptat, mert pl. ennyire fáj neki. Szülni már holnap visszamennék, de a szoptatás...


A kérdezőnek is biztosan megvan a maga oka, miért nem akar szoptatni. Bizalmasan beszéld meg a nővérkékkel, orvosokkal, és ennyi. Mit tudnának csinálni, adnak neki tápszert.

Akinek be sem indult a teje, azt is általában lehordják a sárgaföldig, szerencsétlen pedig ettől lesz depressziós nem a szülés miatt.

2012. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!