Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
 101/133 anonim ***** válasza:
100%

Még feljebb ment, 37,25re


K

2020. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/133 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem érzékenyek lettek a melleim tegnap, meg maradt a mindjárt megjön érzés, de már nem annyiszor, mint csütörtökön-pénteken. Hőm az előző 3 napban 38.8 volt, ma megugrott 37-re. Barnázás még sehol, pedig ilyenkor már jócskán szoktam. Nagyon remélem, hogy nem csap be a szervezetem, és van bennem valaki. :) Tegnap reggeli teszt első vizeletből negatív. Keddre nem várom. Szurkolok mindenkinek!

#2

2020. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/133 anonim ***** válasza:

Szurkolok nagyon :))


K

2020. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/133 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggel megjött... 😔 #8
2020. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/133 anonim ***** válasza:

Sajnálom..


K

2020. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/133 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom. :( Nekem is megjön valószínűleg, elkezdtem barnázni, igaz, csak halványan, de majd erősödik úgyis. Eddig tartott az öröm. No de, új hónap, új remények.

K, te még ,,ringben vagy", szurkolok. :)

#2

2020. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/133 anonim ***** válasza:
100%

Már csak én? Ennyien voltunk össz vissz? 🙊🙈

Hát akkor össze kell jönnie 😁

2020. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/133 A kérdező kommentje:

Jaaj lányok, sajnálom! :(

De ne adjátok fel!

Én ma megyek vérvételre, látott a doki valamit a petefészkemnél is és ki kell zárni a méhen kívülit

2020. ápr. 27. 06:28
 109/133 anonim ***** válasza:

Az, amit tegnap barnázásnak néztem, arra a férjem azt mondta, ő nem lát semmi barnát... Mindig törölgetem magam, tegnap d.u óta tiszta. Pedig ilyenkor már szokott lenni rendesen.

Kedves Kérdező! Szorítok, hogy minden rendben legyen!

#2

2020. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/133 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy pici barnázás nemvárt elött 2 nappal :) Szóval bármi lehet
2020. ápr. 27. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!