Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
 121/133 A kérdező kommentje:

Na nekem a dokim D vitamint ajánlott. Első D vitaminos hónapban sikerült, plusz anyósomtól kaptam valami berry-s aloeverát (szkeptikus voltam vele), és így jött össze.

Nálam elkezdődött a rosszullét, meg a cicim egy számot nőtt gyakorlatilag :)

2020. ápr. 29. 18:17
 122/133 Suhintsmeg válasza:
Szia! Remelem összejön a projekt! Ha meg esetleg megmarad a closti akkor átveszem :-) legyszi gondolj rám
2020. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/133 A kérdező kommentje:

Odaadtam a dokimnak, hátha valamelyik pálciensének is segítségére lesz, aki nem tehetné meg, hogy kiváltsa :)

14 hetes kismama vagyok már ☺️

2020. júl. 1. 15:46
 124/133 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hát én a 13dpon vagyok. Holnapra nem várom,de a tesztem negatív. Van aki így járt közületek? Köszi a válaszokat 🥰
2020. aug. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/133 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. En ma a 12. dpon vagyok. tesztem most is negativ. Azota sem sikerult, es most sem jott ossze a baba.
2020. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/133 anonim ***** válasza:
Ó sajnálom,de még nincs minden veszve. Bár át érzem a dolgokat. Ráadásul nem is 13,hanem 14,dpon vagyok. És a ma reggeli teszt full negatív 😔
2020. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/133 anonim ***** válasza:
100%
En mar nem is tesztelek. Max, ha csutortokon nem jon meg, akkor penteken. Nekem predi lett nega, ami szerintem eleg biztosat mutat. Csak az 5.es a 7.dpon fajt a hasam, azota semmi tunetem nincs. Pedig ilyenkor mar reg erzem, h mindjart megjon. 4es
2020. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/133 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit a hasam feszül. És ennyi. Hát szerintem én is majd 2nap múlva tesztelek

Ti mióta próbálkoztak?

Mi már 8honaoja. Nem sok annak aki már évek óta,de nekem már ez is elkeserítő.

2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/133 anonim ***** válasza:
7.honapja. 127es vagyok
2020. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/133 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok?

Januárban megszületett a kisfiam 💕💕

2021. dec. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!