Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
 111/133 anonim ***** válasza:

Én holnap csinálok tesztet


K

2020. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 anonim ***** válasza:

Sziasztok

K vagyok

Ilyen lett a mai tesztem


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2020. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Látszik ezen aminek látszani kell :) Jaj, nagyon örülök Neked ❤️
2020. ápr. 28. 07:18
 114/133 anonim ***** válasza:

Köszönöm, aranyos vagy❤❤


K

2020. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:

Én is látom, gratulálok! :)

#2

2020. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
100%
No lányok, mivel tegnap nem jött meg, barnázás sehol, a hőm meg még ma reggel is fent van, ezért csináltam egy tesztet. Halvány pozitív, de ott van és látszik a második csík!!!! Nagyon boldog vagyok! :) <3 Köszönöm, hogy megoszthattam veletek a tapasztalataim, félelmeim, napjaim! :)
2020. ápr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 anonim ***** válasza:
#2
2020. ápr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/133 anonim ***** válasza:

Reggel csináltam egy predit, ami hőmező, rá fél órára meg is jött :(


K

2020. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:

K! Nagyon sajnálom :(

Szedsz valamilyen táplálékkiegészítőt? Itt leginkább az E vitaminra gondolok, nagyon sok jót olvastam róla. Egy hónapja szedjük a férjemmel, plusz vele is szedetem a folsavat, azt olvastam, jó hatással van a spermákra. :) Annó barátnőm a cickafark + palástfű kombót javasolta, nekik a 4.hónapban jött össze, pont miután elkezdte szedni!

Ezenkívül nem tudom, hallottál-e a Jónás naptárról (kérlek ne nézzetek hülyének)

Olvass utána. Ebben a hónapban nekem 17-re tette a legtermékenyebb napot, 16-án este voltunk együtt és láss csodát, ma halvány pozi lett 2 tesztem egy nappal a nemvárt után. A ciklus.hu 14-re lőtte be az ovut. Ezenkívül én vettem a hónap elején egy termékenységet serkentő kristály karkötőt is, hülyének néztek vagy sem. Pedig két lábbal állok a földön, de úgy éreztem, én mindent meg akarok tenni!

2020. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, én is ittam a cickát meg palástfüvet, mostmár csak a palástfüvet.

#2

2020. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!