Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom belém élvez akkor...

Ha a párom belém élvez akkor vajon titkon gyereket akar?

Figyelt kérdés
Igazából erről meg nem beszéltünk! A gyerek témáról. Viszont eszre vettem egyre többet nem érdekli,hogy belem élvez! Ez vajon arra utal lassan készén áll? 28 eves én 26 . Nincs gyerekünk még! Nyilván fel fogom hozni a témát lassan . :)
2020. máj. 25. 16:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%
Nem. Dehogy. 99 %-ban inkább arra, hogy szarik bele, hogy lesz vagy sem. Feltételezi, hogy majd megoldod.
2020. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
Felelősségteljes gyermekvállalás... érdekes,hogy csak most akarod megbeszélni vele miután többször is volt már rá alkalom... Véleményem szerint nem akar gyereket csak örül annak hogy megteheti. Már az első alkalom előtt megkérdezhetted volna, aztán meg lesz csodálkozás meg sírás, amikor azt mondja,hogy vagy ő vagy a gyerek...
2020. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Nem csoda, hogy annyi idióta élvezkedik az édes életen meg ezeken.
2020. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
97%
A logikád mentén: ha hagyod, hogy a párod beléd élvezzen, akkor titkon gyereket akarsz?
2020. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Én igen szeretnék! :) akkor nem hagynám neki . Viszont lehet van valóság alapja a hozzászólóknak. Nem tudom. Nehéz elképzelni de semmi sem lehetetlen.
2020. máj. 25. 17:17
 6/46 anonim ***** válasza:
99%
🤦🏻‍♀️ Először megkérdezném tőle, hogy tisztában van e azzal hogy nem szedsz fogamzásgátlót, majd közölném vele, így elég hamar apuka lesz.
2020. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
96%
Milyen dolog az, ha meg sem kerdezi, Te bánnád-e?!
2020. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
94%

Megkérdezed a Gyakori összes válaszolóját.

MIKOR kérdezed meg a párodat, hogy miért tette?

Mi itt csak találgatunk. Én szintén arra hajlok, hogy a párod felelőtlen, önző ember, aki nem veled, csakis a saját élvezetével törődik!

2020. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
99%
És ha nem akar titkon se, akkor mit csinálsz? Ha ő meg azt hiszi, azért nem bánod, mert tablettát szedsz vagy "nem olyan könnyen jön az össze", de ha mégis, az abortusz (neki) semmiség? Ne gondolatolvasót akarj játszani, hanem kérdezz rá.
2020. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Mennyire komoly a kapcsolat? Mindenképp beszélj vele! Ha meg nem akar gyereket, de összejön, nehogy ráderőltessen egy abortuszt, amit te nem akarnál, vagy esetleg egyedül nevelnéd fel a gyereket, egyik sem jó. Ez így, hogy nem tudod ő mit szeretne, egyáltalán tisztában van-e az esetleges következményekkel, elég felelőtleg dolog. Korban simán belefér már, mi is 26 évesek vagyunk, első babánkkal vagyok várandós, szerintem ez a kor pont jó.
2020. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!