Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom belém élvez akkor...

Ha a párom belém élvez akkor vajon titkon gyereket akar?

Figyelt kérdés
Igazából erről meg nem beszéltünk! A gyerek témáról. Viszont eszre vettem egyre többet nem érdekli,hogy belem élvez! Ez vajon arra utal lassan készén áll? 28 eves én 26 . Nincs gyerekünk még! Nyilván fel fogom hozni a témát lassan . :)
2020. máj. 25. 16:46
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt . Tablettát nem szedek ezt ő is tudja ! Sajnos mikor fel éve voltunk együtt meg csak terhes lettem el.kelett vetetni. Nem.akartuk .Nem volt megfelelő körülmény. Azóta vigyáztunk. Tudja mivel jár sajnos és,hogy mennyire megviselt.
2020. máj. 25. 17:50
 12/46 anonim ***** válasza:
98%
Akkor pláne nem értem, miért nem beszélsz vele? Üljetek le, kérdezd meg miért csinálja, szeretne-e gyereket, mert ha igen, akkor vágjatok bele normálisan, hiszen te is akarod. Viszont ha nem, akkor ne csinálja ezt.
2020. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de Te nem vagy ép... elvetetitek... miert nem beszelitek meg?! Az en parom mar mindent tud mar a progeszteronrol is... mert erdekli
2020. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
80%
Ha már egyszer ezt végigcsináltad, akkor abszolút nem tudom elképzelni, miért hagyod. Fél év alatt mi változott, ami hirtelen biztosíték lett a következő 20-ra? Nagyon elemi vágy gyereket akarni, de ha ennyire "kommunikatív" a párod, csak akkor vállalj be ilyen meneteket, ha egyedül is bevállalnád a gyereket. És egy népszerűtlen tanács: ha tényleg családot akar, előbb vegyen el és legyen közös a bankszámla - persze semmi sem biztos, de sajnos a pénz mindig jó mérője annak, ki mit gondol komolyan.
2020. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Nem fél éve történt hanem fél éve voltunk együtt. 2.5 éve történt az ab. :(
2020. máj. 25. 18:06
 16/46 anonim ***** válasza:
88%
Jah, hát ékes példái vagytok, hogy az emberek fogamzásgátlónak használják az abortuszt.
2020. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts!!
2020. máj. 25. 18:30
 18/46 anonim ***** válasza:
98%
2.5 év alatt sok minden változik, akarhat gyereket, de ezt akkor is meg kellene beszélni előre. Ülj le vele még ma szerintem.
2020. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, mi vagyunk furák, de mi először megbeszéltük, és csak aztán csináltuk védekezés nélkül. De még azt mondom, ha egyszer valahogy úgy alakult (bár ezt se értem), hát rendben, de még utána se kérdezted meg, hogy hé Józsi, ez amúgy mi volt?
2020. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
86%
Látszik is mennyire megviselt, azért reszkírozol másodszor is...
2020. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!