Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom belém élvez akkor...

Ha a párom belém élvez akkor vajon titkon gyereket akar?

Figyelt kérdés
Igazából erről meg nem beszéltünk! A gyerek témáról. Viszont eszre vettem egyre többet nem érdekli,hogy belem élvez! Ez vajon arra utal lassan készén áll? 28 eves én 26 . Nincs gyerekünk még! Nyilván fel fogom hozni a témát lassan . :)
2020. máj. 25. 16:46
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. máj. 25. 19:05
 22/46 A kérdező kommentje:
Utolsó biztosan tudod . Meg hát eltelt egy kis idő azóta . Nem fogom földhöz verni magam mert meg történt. Hűha. Nem én voltam az első és utolsó sem. És megviselt de nem fogok évekig ezen kattogni az biztos. Ha szeretnél kattogj helyettem .
2020. máj. 25. 19:06
 23/46 A kérdező kommentje:
Melyik mondatban látod,hogy most is megvisel ? Nyilván akkor megviselt. ! De nem teszem magam mert túl vagyunk rajta .
2020. máj. 25. 19:19
 24/46 anonim ***** válasza:
92%

10 éve, mikor még én fiatal voltam, a férfiak úriemberek voltak, és megkérdezték, hova verhetik.


Így múlik el a világ dicsősége.

2020. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó 🤣🤣🤣
2020. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Nem kommentálom
2020. máj. 25. 19:23
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre ment rá a házzaságom, nem kommunikáltuk le rendesen mit is művelünk. Világ hülyéje voltam.

A második gyerek 29 évesen 2 év próbálkozás után kezelés mellett fogant.

6 évvel később elkezdett néha nem vigyázni. Gondoltam, nem bánná, ha besikerülne a harmadik (tudta, hogy én nem bánnám). Valami csoda folytán

szinte rögtön terhes lettem.

Aztán kibökte, hogy esze ágában sincs harmadik gyereket vállalni és ha megtartom, nem marad mellettem. Azt hitte, úgysem leszek terhes, hisz múlnak az évek és korábban is alig sikerült.

Nemsoká szülök és válok.

Beszélj vele minél hamarabb!

2020. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
80%
Én azt mondom, ha tudja hogy semmilyen védekezés nincs a részedről, és ennek ellenére nem védekezik ő sem, akkor nem bánná ha gyerek lenne. Mindezek ellenére én azt mondom, hogy a férfiak kiszámíthatatlanok, elképesztő péniszfejek tudnak lenni (olyan is akiről nem is gondolnád), és inkább tisztázd ezt vele, hogy így ebből gyerek lehet.
2020. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok..
2020. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
90%
Mikor belédélvez az olyan természetes vagy mi? Meg se kérdezed utána hogy ez most mi volt? Mi megszakítással "védekezünk" több mint 3 éve, (nem lett gyerek de ha lenne se bánnánk, sőőt) de igencsak megkérdeztem volna tőle hogyha egyszercsak belémsül hogy most gyereket akar vagy mi, nem a gyakorin kérdezgetnék vadidegen embereket.
2020. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!