Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom belém élvez akkor...

Ha a párom belém élvez akkor vajon titkon gyereket akar?

Figyelt kérdés
Igazából erről meg nem beszéltünk! A gyerek témáról. Viszont eszre vettem egyre többet nem érdekli,hogy belem élvez! Ez vajon arra utal lassan készén áll? 28 eves én 26 . Nincs gyerekünk még! Nyilván fel fogom hozni a témát lassan . :)
2020. máj. 25. 16:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Beszéltetek azóta?
2020. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten nem beszélnek a témáról, akkor valószínű nem is beszél/beszélt a pasassal, csak nektek kamuzik.
2020. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
egyáltalán hová élvez?
2020. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Bocsi h eltuntem . :D szoval le ültünk es ra kerdeztem kerek perec. Ő nem az a fajta aki szeret beszélni arrol amire vágyik. A lényeg az,hogy szeretne babát :) szóval azota semmiféle módon nem védekezünk. ;)
2020. jún. 18. 21:56
 45/46 anonim ***** válasza:
Na ez szuper. :) de azért mondhatta volna, egy baba nem egy új cipő. :D sok sikert nektek!
2020. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom elképzelni, hogy egy menet után amikor belém élvez ne kérdezzek rá csak feküdjünk egymás mellett és töröljem magamból a...ink ne legyen gyermeketek. Mi lesz a kövi? Meglesz a gyerek aztán nem mondjátok egymásnak h azt szeretnétek, ha a másik tenné most tisztába és úgy marad napokig koszosan a gyerek amíg le nem ülsz megbeszélni?
2020. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!