Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 anonim ***** válasza:
93%
Én is látom mindegyiken, bár furcsa, hogy csak 15 p után jött elő. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!!
2020. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/152 anonim ***** válasza:
92%
Várjuk a reggeli teszt képét, megy a drukk!
2020. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/152 A kérdező kommentje:
Jó reggelt 🌻 a reggeli teszt digitális és 10 és sajnos egyértelmű negatív . Erre is fel vagyunk készülve hosszú ideje szóval nem meglepetés . Köszönjük nektek a sok szép gondolatot 🥰
2020. jún. 6. 08:33
 44/152 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az undok, aki nem bírja ezeket...

Naaagyon sajnálom! :( Migrénem volt, így 5-kor felébredtem, azóta vártam, úgy bíztam benne, hogy jó hírt hozol.

Ha nem szeretnél erről beszélni, ne válaszolj, csak nincs erről ismeretem és érdekel, hogy a mesterséges nálatok szóba jöhet? Tervezitek, hogy úgy próbáljátok?

Egyébként a digitális ugyanolyan érzékenységű, mint ez? Én meg nem temetném el ezt a hónapot se, amíg meg nem jön, abban meg biztos vagyok, hogy lesz gyermeketek, csak jól megvárat titeket. :)

2020. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/152 A kérdező kommentje:
Kedves nem undok 🙂 2016ban megtapasztaltam egy csodát ami miatt nem adom fel . Igaz az a csoda ,, negatív “ értelemben volt de az orvosom azt mondta ilyet 100 évente egyszer ha látnak . Volt egy terhességem . Szív verés minden szépen alakult. Sajnos elment a baba a 8. héten . A tüneteim nem múltak és 3 hét múlva ki derült volt még egy baba csak ő méhen kívül . Ő is szépen fejlődött de megműtöttek és ekkor elveszítettem a petevezetékem is az egyiket. Ezt csak azért írom most le hogy tényleg vannak csodák csak nem mind alakul jól . Hisz 2 baba két külön helyen fejlődött egy időben . Tavaly ki vizsgáltattuk magunkat, azt leszámítva hogy a másik petevezetékem nem tökéletes nincs gond. Az orvos lombikot javasolt és januárban kezdtük volna. De le mondták a vírus miatt. Idén a nyarat még az esélyekre szánjuk és ha nem sikerül akkor ősszel bele vágunk a lombikba ismét ☺️ Nem könyvelem el ezt a hónapot sem ha nem sikerül mert az a csík ott van tehát már tudjuk , hogy történhetett valami ami már nekünk sokat jelent. Nem tudom sajnos a digi milyen érzékeny , és valóban majd akkor szontyolodok el teljesen ha meg jön . 🙂
2020. jún. 6. 09:27
 46/152 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez nem könnyíti a helyzeted de nekem is egy méhen kívüli miatt ki vették a petevezetékem pár hónapja és caoda történt es terhes lettem jó helyen van és 10 hetes vagyok. Ezelőtt meg nem sikerült pedig van már egy gyermekem. Mi is akartunk lombikot de az orvos biztatott hogy próbálkozzunk várjunk még, és milyen jó hogy vártunk 😊
2020. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/152 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked 🙂 igaz tényleg nem könnyít, de segíti a pozitív gondolkodást 🙂 mindenkinek meg van a maga keresztje, nekünk ez jutott de egyszer tuti le tehetjük . Addig is erősít 🥰
2020. jún. 6. 09:41
 48/152 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy leírtad! Fogadd őszinte elismerésemet a pozitív látásmódodért és a kitartásodért. Biztosan jó anyuka leszel!

Ha eszedbe jutunk a későbbiekben, én szívesen venném, ha megosztod az örömöd, akár itt, akár privátban. :)

2020. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/152 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo, nagyon sajnalom es remelem minel elobb tudod majd tudatni velunk, hogy pozitivat teszteltel ! Szurkolok neked !
2020. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/152 A kérdező kommentje:
Édesek vagytok ,hogy támogattok. Annyira jól esik, hogy fel tettem ezt a kérdést és senki semmi bántó dolgot nem írt 🥰 meg tartom ezt a kérdést és ide fogom írni ha egyszer végre sikerül .... ami vagy így vagy úgy de sikerülni fog. Nagyon szép hétvégét nektek 🙂
2020. jún. 6. 17:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!