Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszélgetnél a tapasztalataidr...

Tulpe kérdése:

Beszélgetnél a tapasztalataidról? Premens, teherbeesés, termékenység, tapasztalatcsere és biztatás 🙂

Figyelt kérdés

Jó lenne egy aktív topic, ahol megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat, nehézségeinket, biztatást kapnánk. Legyen ez a hely az!


A párommal néhány hónapja próbálkozunk, de sajnos eddig nem jött össze a baba. A ciklusaim eléggé lerövidültek az utóbbi egy évben (októberben volt egy éve, hogy abbahagytam a Nuvaring fogamzásgátlót, az alkalmazása előtt nem voltak ciklus gondjaim) 25-27 naposak, és előtte egy héttel gyakran van pecsételő vérzésem is.

Mikor legutóbb voltam nőgyógyásznál, azt mondta, hogy az ultrahangon látja, hogy érnek a peték (6. ciklusnapom volt), viszont utána végig ovuteszteltem, és egyszer sem lett pozitív a teszt. Hiszek a tesztnek, mert nem is éreztem semmi ovulációra utaló tünetet, és sokat is voltunk együtt, mégis megjött a 26. napra.

Voltam hormonvizsgálaton, ott látszólag minden rendben, minden a referencia tartományban van, de csak két hét múlva tudok visszamenni a nőgyógyászhoz, hogy beszéljünk.

Az előző vizsgálaton a Premens tablettát ajánlotta, amit most a ciklus első napján el is kezdtem szedni.


Van más is hasonló cipőben? Esetleg szedtétek Ti is a Premens-t ilyen jellegű problémára? Mik a tapasztalataitok?


Aggódom, amiért nem volt ovulacióm, nagyon vagyunk már arra, hogy család lehessünk. Ha van kedved, meséld el Te is a történeted!



2021. jan. 27. 09:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

Nalam elvileg minden rendben. Azért ovuteszteltem, mert progeszteront használok a ciklus masodik felében a barnazasra(bar nem sokat segit) es igy tudtam, hogy mikor kezdjem


31-es

2021. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Voltam a nőgyógyásznál, és mindent rendben talált. A Picuri 2,4 mm és dobog a kis szíve! 😍


Lányok! Ugyanezt kívánom Nektek! Sikerülni fog! ❤️ Könnyen mondják, hogy ne görcsöljünk rá... Hogy ne görcsölnénk, ha ez minden vagyunk?

Saját tapasztalatból csak annyit mondok, hogy az ovu teszt addig jó, míg nem vesszük túl komolyan. Ha nem pozitív soha, akkor jó jel, hogy kutakodjunk, mi lehet az oka. Ha meg pozitív, akkor megnyugtathat, hogy minden rendben.


Kérlek, ha fejlemény van Nálatok, Ti is írjatok!

Gondolok Rátok! 😊

2021. márc. 9. 16:29
 43/70 anonim ***** válasza:
91%

#6-os vagyok


Nagyon gratulálok neked😊😊😊 ha van kedved majd meselni meg a pici fejlődéséről, szívesen olvasom😊


Én most március 29-re kaptam időpontot, van izgulni való időm,de nagyon várom már 😊


Még egyszer gratulálok 😊

2021. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem, még olvassa ezt valaki :) Én ma kezdtem a premens szedést és olyan jó volt olvasni, hogy nektek segített. Remélem, bennem is rendbe teszi, amit kell, mert most sikerült egy 22 napos ciklust produkálnom az egyébként sem túl hosszú, átlag 25 naposaim mellé és eléggé el vagyok keseredve... Azért még írjatok, tényleg erőt ad :)

2021. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem bevalik! Ti mióta probalkoztok?

Nekem ez lesz a 3. Hónap amikor szedem es a 7. Probalkozos honapunk. Dettó elkeseredve 🤷‍♀️


31#

2021. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

Szia 31 :)


Igazából mi csak januárban határoztuk el magunkat, szóval még csak 2-szer nem sikerült. Nem is emiatt vagyok elkeseredve, hanem a rövid ciklusaim, különösen most a 22 napos miatt, mert már nem is vagyunk fiatalok (én 38 leszek, ő 47).

Ti vizsgálatokon már túl vagytok vagy ez még a "nyugodjon meg, ezekhez a dolgokhoz idő kell" 1 évet tapossátok?


44#

2021. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

#6os vagyok


Sokat írtam már ide, de számomra ez a kis "csoport" megnyugtató volt.


Nekünk 9 hónap próbálkozás, picit több, mint 1 hó Premens és mellé femibion0 után lett pozitív a teszt.


Nekem megcsusztak a ciklusaim 28 napról 35-re, ezért kaptam. Első hó szedésnél 20.naptol barnáztam, 28ra megjott, ezek utan lett pozitiv ovum a ciklusom 17. napján. 24.nap korul barnaztam picit pár napig.

28.napon volt egy nagyon halvány pozitív tesztem, azt hittem bekepzeltem, rá két napra már erősebben látszott.

Most a vizsgálatra várok 🙂


Eddig nem írtam, én 27 éves vagyok

2021. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

Én most hagyom abba a baratcserjet mert a 8. Napon enyhe barnázást tapasztalok...ez mar a második honap igy. A tabletta elott sosem volt ilyenkor még barnazas ovu előtt.


#31

2021. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
44-es vagyok... hát nekem is volt barnázás a menstruációm után kb a 10-11. napig. Ráadásul az LH tesztjeimen is mindig van halvány második csík, ami azért korábban nem így volt (igaz, 25-ös teszt). Szóval kicsit elbizonytalanodtam a premensben is, de azért még nem adom fel :)
2021. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

Ne add fel🙂

En amikor prememst kezdtem szedni, 20 naptól 28ig barnaztam es azt valtotta fel a havi.

Picivel tobb, mint 1 honap szedes utan lett pozitiv tesztem😊

Most 6+3 hetes vagyok, de az 5.heten volt barnazasom par napig.

Ne aggodj, próbálj kicsit lazulni, meg ha nehez is🙂 9 hónapig probalkoztunk baboval, mire osszejott.


Terhesvitamint szedsz valamit?

Femibion 0-t szedtem vegig

2021. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!