Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik azt mondjak hogy becsuszo...

Akik azt mondjak hogy becsuszott a baba.. hogyan csuszott be?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy kinek, hogyan csuszott be a baba, vedekeztetek e mellette( akar ovszer, tabletta vagy megszakitasos modszer, esetleg valamilyen bakloves spermas ujj vagy barmi)?

Hogyan fogadtatok? Sejtettetek hogy babasak vagytok, volt ra utalo jele? ☺️



2021. ápr. 7. 14:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
*megtervezett
2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősi körben:

-Rèszegen elfelejtettek vedekezni.

-A nő lovagolt, a gumi lecsúszott, ő meg visszahùzta.

Sajàt èlmèny:

2 vetèlès utan feladtam, hogy gyerekem legyen, vetèlès utàn nem vèdekeztünk. Egy havivèrzesem sem volt a vetèlès ès a sikeres vàrandòssàgom közt.

2021. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%

"Akik évekig küzdenek és orvosi segítség is kell, azok nem mondhatják, hogy becsúszott, mert igencsak megszervezett baba."


5ös vagyok. Ha ez nekem szólt, félreértetted. Nem a "becsúszott" babánkhoz kellett orvosi segítség. A második volt lombikos. Ezért sem gondoltuk sok évvel később, hogy ha egyszer nem vigyázunk, gyerek lehet belőle spontán, ekkor már nem is menstruáltam csak évi 3-4x.

2021. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
83%
#13 nem rád céloztam. Úgy általánosságban írtam.
2021. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
77%

#13 te az a kategória vagy, aki nem védekezett, mert nem baj, ha összejön de az sem, ha nem.

A "nem gondoltam volna" általában az. Mert, ki nem szeretne babát, az gondolná. 😂

2021. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondta az orvos, ha lesz is gyerekem, akkor rásegítéssel, minimum fél éves hormonkezeléssel, de még úgy sem biztos. Egyszer nem védekeztünk, gondoltuk úgyse lehet baj, hát egyből terhes lettem. Már 1 éves nagyfiú.
2021. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Kéményen
2021. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%

Félrecsúszott a spirál.


hova félre? :D

2021. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk úgy, hogy kiszakadt a gumi, valószínűleg hibás volt. Rá 1 órával már bevettem az esemény utánit,de feleslegesnek bizonyult. Már 2 éves a kislányunk. :)

Ismerősöm antibiotikumot szedett,nem tudott róla, hogy gyengíti a hatását a fogamzásgátlónak.

2021. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
96%
#18, be tud mászni a méhszájba például. A spirál se 100%-os módszer.
2021. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!