Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik azt mondjak hogy becsuszo...

Akik azt mondjak hogy becsuszott a baba.. hogyan csuszott be?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy kinek, hogyan csuszott be a baba, vedekeztetek e mellette( akar ovszer, tabletta vagy megszakitasos modszer, esetleg valamilyen bakloves spermas ujj vagy barmi)?

Hogyan fogadtatok? Sejtettetek hogy babasak vagytok, volt ra utalo jele? ☺️



2021. ápr. 7. 14:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
61%
Saját tapasztalatom nincs, de amit hallok-olvasok, a leggyakrabban megszakitásra, naptármódszerre hagyatkozás (ezzel nincs is gond, ha amúgy nem lenne gond, “ha becsúszna” a baba, aki semmiképp se akar gyereket, annak semmiképpen sem ajánlott), ritkábban fog.gátló módszerben esik hiba, de ez is inkább a megbízhatatlanabbak, mint pl. Pharnatex. Csak a gyakorin esik mindenki teherbe megfelelő védekezés mellett.
2021. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Akivel együtt szültem spirál mellett lett terhes. A szülés simán ment a spirált keresték egy órán át.
2021. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
76%
20, méhszájban levő spirállal rohadtul nem lesz kedved szexelni.
2021. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
96%

Csak simán elmozdul.. akkor nem véd rendesen


[link]


[link]


[link]

2021. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sikerült leírásnak megfelelően szedett fogamzásgátló mellett teherbe esni. Először mikor nem jött meg a megvonásos vérzés, bizakodtam hogy talán nem amiatt van, mert terhes vagyok, mert a leírásban is olvastam olyasmit, hogy 1-2x előfordulhat és ez még nem feltétlen jelent bajt. De a kisördög bennem volt, szóval mentem tesztet venni, ami pozitív lett. Hát volt meglepetés, először el se akartam hinni. Aztán mikor feleszméltem első dolgom volt hívni a nőgyógyászt, hogy minél hamarabb adjon műtétre időpontot, mivel nem viccből védekeztünk, hanem mert egyáltalán nem akartunk gyereket.


Barátnőméknél úgy csúszott be, hogy kiszakadt a gumi, amit nem vettek rögtön észre, eseményutánit kb 6-7 órával később sikerült bevennie, de már későnek bizonyult. Ő is abortuszra ment.

2021. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%
Mi megszakítással védekezünk, bezzeg nekem 20 éve nem csúszik be. Vannak gyerekeink nem vagyunk terméketlenek. Unokatesóm is így vedekezik mikor akartak gyereket egyből terhes is lett 2x is.
2021. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
#23, annyira nem értek hozzá, egy tankönyvben láttam ábrát, hogy így tud félig kicsúszni, és nem könnyű észrevenni.
2021. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk óvszer mellett lett baba... figalmam nincs hogy történhetett, először a Szent lélekre gondoltam, aztán elfogadtam a tényt 😂 Semmi se 00 szazalek a mai vilagban
2021. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
68%
Megszakítás + naptármódszerrel védekeztünk évekig, teljesen jól működött, egyszer a nagy hévben mégis bent ment el pont egy rizikósabb napon, most lesz 3 éves a kisasszony. Azóta jobban figyelünk és épp most kezdtük el a próbálkozást a kistesóért.
2021. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
27%
Méhszájsapka mellett sikerült, rendeltetésszerű használat mellett. Azóta máshogy, duplán védekezünk, de így is bennem van a para minden hónapban.
2021. ápr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!