Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik azt mondjak hogy becsuszo...

Akik azt mondjak hogy becsuszott a baba.. hogyan csuszott be?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy kinek, hogyan csuszott be a baba, vedekeztetek e mellette( akar ovszer, tabletta vagy megszakitasos modszer, esetleg valamilyen bakloves spermas ujj vagy barmi)?

Hogyan fogadtatok? Sejtettetek hogy babasak vagytok, volt ra utalo jele? ☺️



2021. ápr. 7. 14:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
28 ugyan ez nálunk is 🤣🤣 Én is felhoztam a Szent lélek, Szűz Mária témát is 😆 Nem értem hogy történt. Nem láttuk, hogy lyukas lenne a gumi. Nem szakadt szét.
2021. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
26, attól hogy neked nem csúszik be, másnak becsúszhat. Teljesen oké, ha nektek ez bevált, és még sok más párnak is, de ilyen "védekezés" mellett mindig számítani kell rá, hogy "becsúszik", így csak azok alkalmazzák, akiknek nem gond. Nekem a megszakítás sosem volt szimpatikus, de mi pl. az óvszert kombináltuk naptármódszerrel egy ideig (tehát ovulácó után nem védekeztünk sehogy), amikor már nem lett volna gond, ha "becsúszik" a baba. Viszont én kb. 100% tudom, mikor van az ovulációm, rendszeres ciklus stb. Nekünk ez teljesen megfelelt, de millió embernek meg ez nem megfelelő "védekezés".
2021. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk abszolút nem értem miért kell egy ilyen kérdésnél “bezzegelni”, attól hogy valaki megszakítás mellett x éve nem esett teherbe még nem jelenti, hogy másnak nem sikerülhet így be, lévén hogy a megszakítás aztán minden, csak nem védekezés!
2021. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

26 vagyok azért bezzegeltem, mert én szerettem volna hogy becsússzon, de maradt a férj meggyőzése😁

Nem arra értettem, hogy másnak is így kkéne védekezni.

2021. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
75%
De irigylem azokat akiknek csak úgy becsuszik... mi mar vagy 2 eve probalkozunk megsincs semmi.
2021. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!