Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöljem a Párommal a...

Hogyan közöljem a Párommal a terhességet a legkülönlegesebben ? Van egy “szőrgyermekünk” , őt is mindenképp bele szeretném vonni ebbe a meghitt pillanatba 😊

Figyelt kérdés

Pozitív teszt híján vagyok, de egészséges fiatal nőként nem is akarok arra gondolni, hogy nem lehetek anya ..

A baba projekt zajlik, gondoltam addig kitalálom, hogy fogom megosztani, ha ott az idő !!



2021. aug. 28. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
73%

Fuu, nem irigylem a férjed...


Mivel nálunk mind a kettőnket érdekelt a dolog, nem csak engem, így férjem tisztában volt vele mikor kell tesztelni, mikor teszteltem itthon volt, együtt örültünk.


Nem ilyen csillivilli ajándékokkal, meg "kutyagyerekkel" (nekünk is van egy szobakutyánk) bohóckodtam...

2021. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
87%
A kutya totál érdektelen lesz, azt se tudja, mi van. Mert állat. Attól még hogy szereted, állat marad, ami nem fogja fel az emberi történéseket.
2021. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, rá kötném a tesztet.. vagy hasonló ötlet ..

természetesen nem azt várnám, hogy a kutya mondja el..-.-

2021. aug. 28. 21:02
 4/66 anonim ***** válasza:
74%
Nem együtt csináltok tesztet ? Az a legjobb !
2021. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
71%
Édes Istenem...
2021. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
81%

Fuhh, hát rendesen agyalnom kellet, hogy mi a büdös franc az a "szőrgyerek".

Saját véleményem az, hogy ez a bohóckodás a nőknek fontos és a férfiak jó részének inkább gáz.

Kiscipő meg anyám kínja, borzalom...

2021. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
66%
Beöltözteted a szőrgyereket kisbaba ruhába és azt mikor a párod észreveszi és nevet egy jót azt mondod neki, hogy ááá hagyjad csak előmelegíti a ruhát a kisgazdájának.
2021. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
90%

Ha már szőrgyermeketek van,akkor csináltatni egy kisruhát,amire rá van irva,hogy nagytesó leszek

Szerintem tökéletes meglepi


Viccet félretéve


Nekem a férjem jelen volt,és mi is együtt örültünk a 2 csiknak

A férfiak amugy sem szeretik az ilyet,ha igen,akkor a nő kedvéért ...

2021. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
89%

Így... terhes vagyok.

Nem kell agyatlankodni

2021. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a rossz abban, ha az ember kreatívabban ossza meg ezt a hatalmas hírt..

Az hogy együtt csináljunk tesztet , nem mindig kivitelezhető.

2021. aug. 28. 22:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!