Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöljem a Párommal a...

Hogyan közöljem a Párommal a terhességet a legkülönlegesebben ? Van egy “szőrgyermekünk” , őt is mindenképp bele szeretném vonni ebbe a meghitt pillanatba 😊

Figyelt kérdés

Pozitív teszt híján vagyok, de egészséges fiatal nőként nem is akarok arra gondolni, hogy nem lehetek anya ..

A baba projekt zajlik, gondoltam addig kitalálom, hogy fogom megosztani, ha ott az idő !!



2021. aug. 28. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
0%
Akkor foglalkozz a gyerekeddel ne itt pocskondiázz, mutass neki példát. Fantasztikus ez a rizsa csak éppen a kérdésemre nem válaszoltál: Azt nem értem, hogy téged miért zavar hogy bárki is szőrgyereknek nevezi a kutyáját? És ha beakarná vonni a halát vagy madarát vagy azt amit te ezzel miért is foglalkozol? Fáj neked? Te bajod? Rosszul alszol tőle?
2021. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval nem említettem hogy fáj a te tökéletes életed, pont hogy neked fáj hogy a kérdező be akarja vonni a kutyáját a dologba, te vergődsz ezen. Egyébként aki így rugdos másokat, az pont saját magával nincs kibékülve. Mint te. Előadhatod itt magad, csak éppen sz*r példát mutatsz a gyerekeidnek.
2021. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
70%
És még az 52-es pampog hogy a másik miért ideges, akkor te mi vagy?🤣
2021. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
55%

52# Nyugi,nincs semmi baj,ne idegeskedj,mert árt az egészségnek

Én egy szóval sem irtam azt,hogy zavar,csak szemsértő volt,olvass vissza

Kiütötte a biztosítékot,ez nem = azzal,hogy zavar,hogy fáj nekem

Nyugodtan vonják be az állatkákat,én voltam az első,aki irt tanácsot a kérdezőnek,hogy csináltasson egy kis felsőt a kutyusnak,vagy tortát,amit jobban dijazna a párja

Ez csak egyéni vélemény volt részemről,ha ez vergődés akkor te pszichésen nem vagy toppon

Téged zavarhat,hisz még mindig irogatsz,mert nem tudod elfogadni a más véleményét 😃

Nézz magadba...

Irásodból azt érzem,hogy a való életben is egy idegroncs,agressziv lelkivilágú vagy,aki elnyomva érzi magát a világban,aki itt éli ki magát,egy tipikus lázadó személyiség,személyesen biztos meg sem mernél nyikkani


Attól,hogy Nekem szemsértő volt,tudtam a kedves kérdezőnek tippet,ötletet adni,amit vagy megfogad,vagy sem

Bántót,sértőt nem irtam,nem rugdostam,értelmezd a mondanivalómat


Nekem,mint sokan másnak rajtam kivül tökeletes életem,van csodálatos családom,gyerekek,barátok, egészségesek vagyunk,velük teljes a tökéletes életem,és ez számit csak!!

És ezért tökéletes,mert ez mind megvan

2021. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
0%
Ki idegeskedik drága? Ha nem tudod értelmezni a mondataimat, azért még ne vetítsd rám a te lelkivilágodat és ne próbáld erőltetni az emberismerő képességed mert nagyon nem talált. :D Igen azért vagyok idegroncs és agresszív mert megvédtem a kérdezőt a sok primitív válaszolóval szemben. 🤦‍♀️ Fuh van baj a fejedben, de nem gyengén. Ide írogatok? Mert te mit csinálsz? 😂 Nem én vagyok belebetegedve hogy egy kutyát szőrgyereknek mert valaki nevezni és ez kiverte a biztosítékot. Hát borzasztó! 😂 Hogy merészelte? :D igen fáj neked, mert egy következő kommentedben is azt taglaltad hogy akinek patkánya van az is bevonja a terhesség bejelentésre. Mert ha igen akkor mivan? És akkor te beszélsz mások véleményének az elfogadásáról, mikor te sem bírod elfogadni hogy valaki így gondolkodik arról hogy meglepje a párját. Ne játszd már tovább a nagy megmondót mert semmi értelmeset nem tudsz mondani ezzel kapcsolatban, egyik szavad üti a másikat.
2021. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Nem kell a kérdezőt megvédeni,mert értelmes felnőtt nő,meg tudja magát védeni! Nem kell a te közreműködésed

Nézd már meg a hozzászólásaid %-os értékelését,és picit gondolkodj már el ezen,nem én vagyok lepontozva

Az irásaidból minden kiderül,szerinted ez másoknak nem tünik fel? Ne rajtam csámcsogj,mert nincs miért,a kérdezőt senki nem bántotta,ne te legyél a védőangyala

Mindenki azt csinál amit akar,szive joga,ha valaki az állatait is be akarja vonni,legyen igy,de már alig várok egy malacos képet,hogy ott van a malac nyakában a pozi teszt

Tényleg kiváncsi vagyok

Irogatok,mert jót szórakozok rajtad,amugy is eléggé esős,borongos az idő kint...kell a jókedv az embereknek,már a facebook-on is megosztották ezt a kérdést,egy kutyás csoportban,és sztár lettél, igy névtelenül,azért ez is valami,ezt nem lehet überelni

2021. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mit érdekel hogy primitív emberek ezen röhögnek? Óvodás szint... Bocs nem hat meg. Szért mert levagyok pontizva mert a többség hülye, arról én nem tehetek. 😄 Senki nem bántotra? Nézd már meg a hozzászólásokat milyen alpáriságról árulkodnak. Ha ez valakinek vicces, nem inkább elszomorító az nem engem minősít. 😘 Szevasz
2021. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Látod,te nézed le az embereket,ez inkább az elszomorító

Attól,hogy más nevet rajtad,attól még nem vagyunk ovis szinten,és nem vagyunk hülyék

A kérdező is leírta,hogy lehet gyerekes a kérdése,rosszul tette fel a kérdést,az emberek csak leírták a véleményüket,picit légy alkalmazkodóbb,nem kell beszűkülten gondolkodni,nem csak a tiéd lehet az igaz

A kérdező majd eldönti,kinek a tanácsát fogadja meg,mert azért több értelmes hozzászólás érkezett

Te egy dolog csámcsogsz már két napja...még jó,hogy ilyen embert az élet nem sodort az utamba


Minden jót,és jó egészséget kívánok mindenkinek❤

58#Te pedig mégjobban vigyázz magadra,az egészségedre,mert a stresszes élet nem jó

Szia😍😘

2021. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok stresszes akárhogy próbálod rám ragasztani ezt 😄, de köszönöm a jótanácsot!:D Én is örülök hogy személyesen nem ismerlek! Minden jót!
2021. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem nagyon őrült volna semmi ilyen cukiságnak….

Én négy év után, mikor már teljesen lemondtunk róla, akkor lettem terhes.

Hatom napja késett, volt itthon teszt, mondom magamban h nyilván negatív lesz, megcsinálom azért.

Azonnal jött a két csík.

A férjem dolgozott.

Messengeren küldtem neki a képet a tesztről, telefonon nem tudtunk beszélni, olyan helyen volt, előtte meg csak annyit írtam, hogy ülj le.

:)

2021. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!