Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöljem a Párommal a...

Hogyan közöljem a Párommal a terhességet a legkülönlegesebben ? Van egy “szőrgyermekünk” , őt is mindenképp bele szeretném vonni ebbe a meghitt pillanatba 😊

Figyelt kérdés

Pozitív teszt híján vagyok, de egészséges fiatal nőként nem is akarok arra gondolni, hogy nem lehetek anya ..

A baba projekt zajlik, gondoltam addig kitalálom, hogy fogom megosztani, ha ott az idő !!



2021. aug. 28. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
56%
Meg mi van, nem hatalmas hír? Ezt úgy közli az ember minthogy vettem egy liter tejet a boltból vagy mi? Hát nem tudom, az én páromnak hatalmas boldogság volt mikor közöltem hogy apa lesz, nemcsak egy oké volt a válasza. Nektek vagy nem jött össze még a gyerek vagy tényleg ennyire szánalmasak vagytok.
2021. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
43%
Írd rá a kutyára, hogy "Végre nem leszek pótlék, kezelhettek állatként, mert lesz gyereketek! Hurrá!"
2021. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valahol már azt éreztem, hogy teljesen hülye vagyok!!

Tudja , hogy próbálkozunk , de a amikor eljön a nap, meglepetésnek szánom..

Nem tudom miért ne lenne férfi , ha egy becsomagolt ékszerdobozban kapná meg a tesztet.

Rendszeresen vicceljük egymást , több ajándékot is már viccesen készített , mert így mókás.



Az elkeseredéssel meg egyet értek, és most őszinte leszek, ez a hülye magyar mentalitás , mert ugyebár megdöglött a lovam, dögöljön meg a másé is..

ahányszor haza megyek ezt tapasztalom, rossz indulatúság, elkeseredés!!

Megéri ?! Egy kedves szó pont annyiba kerül, mint egy gonosz szó aminek súlyos ereje van ..

az pedig, hogy a kutyán lovagoltok, a válasz egyszerű , az állatokat jobban szeretem , mint az embereket , és lám itt a példa miért..

Emberben sűrűn csalódtam , és mára csak egy maroknyi barátom maradt , ő viszont hűségesen itt van velünk és igen , családtag. Aki ezt nem érti nem való neki , és hogy a munkahelyen röhögtek?! Tipikus kollégák, sajnos ilyen… rosszindulatú a munkahelyen mindenki , de kit érdekel ?! Oda pénzért járunk, szerintem! (Nálunk minden héten nevetnek valakin, ami elég undorító, de ilyen az emberek.. többsége)

Utolsó, őszintén köszönöm, hogy kiálltál mellettem..

2021. aug. 29. 10:02
 24/66 AlexandraL22 ***** válasza:
25%
Utolsó egyet értek! Nincsenek kielégitve az a bajuk egyeseknek itt vagy meg apuci nem örült a babának igy más örömét is el akarják cseszni
2021. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
49%
Hát akkor ne magyar fórumon kérdezz! Kérdezz kintin, ha ott olyan jó fej mindenki! Nem kell "hazanézni".
2021. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
59%
Jajj, kiállt érted, jajj, milyen araaanyos.... vannak még rendes emberek! Így kell felmérni! Szegény kutya!
2021. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
27%
Nincs mit kérdező, ez természetes hogy így gondolkodunk ha nem vagyunk olyan hülyék mint itt a válaszadók többsége. Hányingerek az ilyen emberek, nem is értem az ilyen minek születik meg. Pontosan ezért szeretem én is jobban az állatokat mint az embereket.
2021. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
80%

"Hányingerek az ilyen emberek, nem is értem az ilyen minek születik meg."


Tehát egy jó ember így beszél. Csak tanulok... köszi!

2021. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
26-os mivan? Lefordítanád miről beszélsz össze-vissza? Semmi értelmes nem vehető ki belőle.
2021. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
37%
28. Mégis az ilyen emberekről hogy kellene beszélni akik így nyilvánulnak meg? 🤦‍♀️Ha hányingerek vagytok azon nincs mit szépíteni.
2021. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!