Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöljem a Párommal a...

Hogyan közöljem a Párommal a terhességet a legkülönlegesebben ? Van egy “szőrgyermekünk” , őt is mindenképp bele szeretném vonni ebbe a meghitt pillanatba 😊

Figyelt kérdés

Pozitív teszt híján vagyok, de egészséges fiatal nőként nem is akarok arra gondolni, hogy nem lehetek anya ..

A baba projekt zajlik, gondoltam addig kitalálom, hogy fogom megosztani, ha ott az idő !!



2021. aug. 28. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a válaszok stílusa túl lekezelo, de manapság én is unom ezt a külföldi mentalitást, hogy minél nagyobb like vadász dolgot csináljunk egy ilyen bejelentésbol. Hisz eddig is egyedül lepted meg a párod és most hirtelen visszaigazolást vársz erre, mert igényed volt arra hogy mindenki veled együtt mondja hogy "juuuuuj", ami nem is lenne fura ha létezne a baba, de bizarr erről abrandozni, úgy hogy még létre sem jött... szerintem e-miatt kaptál ilyen válaszokat, mert olyasmin agyalsz ami még létre sem jött.
2021. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan már... Akkor is ilyen válaszokat kapott volna ha már terhes lenbe. Az meg hogy neked mi tetszik ne is haragudj de senkit nem érdekel. Nem ez volt a kérdés. Egy szóval nem is említette hogy likevadászat miatt karja. A párját akarja meglepni. Mekkora bűn atyaúristen, már most mi lesz.
2021. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Igen, mert álmodozni manapság , túl nagy bűn!!

Én akkor sem fogok, két lábbal a földön járni, igen is el kell hinni, hogy minden amit szeretnénk elérhető. Pont

Ja és ha lenne baba, sem lett volna más reakció, mert az emberek 90%-a megkeseredett, és pörög a mókuskerékbe!!

2021. aug. 29. 11:53
 34/66 anonim ***** válasza:
87%

Már ne haragudj, de én addig nem gondolkoztam ezen amíg nem éreztem hogy valószínűleg terhes vagyok, addig totál felesleges ezen agyalni, mert ki tudja sikerül-e stb. A 12. Hétig pedig be sem jelentettem és nem mertem rá izgulni, mert addig esélyes a vetélés vagy hogy nem is sikerült a terhesség.

Ha pedig annyira tudod mit akarsz akkor a begyöpösödött válaszolok nélkül is megoldod a szőrgyerekkel( ez a kifejezés önmagában is röhejes, lehet-e nélkül megúsztál volna sok negatív beszólást), állatbarat vagyok talán úgy mint te, de ez a kifejezés nevetséges, mintha egy 14 éves írta volna ki a kérdést. .

2021. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó,teljes mértékben igazad van

Én sem akartam fröcsögni,nem akartam a kérdezőt megsérteni,megbántani

Nálunk bent egy kutyus van, yorki,velünk alszik

Kint 4 nagy kutyus

Családtagnak számítanak,de nem vontam be őket

2 gyermekünk van,de a szőrgyermekkel kiütötte a biztosítékot

2021. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
0%

"Kiütötte a biztosítékot." 🤦‍♀️

Azért szívrohamot nem kaptál ugye? 😂 Ha egy ilyenen felhúzod magad bele sem merek gondolni milyen idegbeteg lehetsz... Az élet többi területén, ahol témyleg vannak idegörlő szituációk hogyan reagálsz? Ez kb. óvodás szint amin itt az emberek kiakadnak. Azt meg engedjétek már meg a kérdezőnek hogy azt és akkor szervezzen gondolatban amit akar, senkit nem érdekel hogy te a 12. hétig be voltál sz*rva.

2021. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat,én alakítom az életem,és valahogy nincs idegbeteg pillanatom,sem szitúáció,ami esetleg szivrohamhoz vezetne 😂

Én elég higgadt személyiség vagyok,de aki a kutyát szőrgyermeknek nevezi, az enyhén túlzás

Egy gyermeket ne hasonlítsunk már egy kutyához...belevonni egy ilyen dologba,akkor akinek patkány a kis kedvenc azt is bevonják? Vagy akinek macska? Vagy hal?

Pedig nem vagyok maradi,de mióta a kérdést megláttam,mindig felkacagok,pár ismerősömnek átlinkeltem,hát nem csak nekem "szemsértő"


Nem is értem,nem vagyunk egyformák,ez tény

De had legyen már mindenkinek egyéni véleménye

Ha már valaki öszinte,az idegbeteg? Nem

Na látod,ez az ovis szint,fogadd el,hogy másnak is lehet véleménye s nem csak neked

2021. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Szívből örülök , hogy ennyi embert megnevettetem.. örülök, hogy feldobtalak titeket!


Tök, jó, hogy elmondtátok a véleményeteket, hiszen szabad ország, de értetlenül állok a primitív megnyilvánulás előtt.

Felfogtam gyerekes vagyok, de vajon olyan rossz is ez?! Hmm, én olyan világban nem akarok felnőni , ahol az emberek névtelenül így bántják a másikat , a sok gonosz üzenettel nem értek el mást , szimplán megerősítettek abban, hogy az emberek rosszak!


Egyet nem értek, ha valamihez nem tudtuk pozitívan hozzá szólni , tényleg megéri a másikat minősíteni , boldoggá tesz ez titeket ???!!


Lehet hülyeség , de engem anyukám arra tanított , “ha megdobnak kővel , dobj vissza kenyérrel”!

Én soha senkit nem tudnék bántani , azért ha más a világ meglátása mint az enyém!

Ki dönti el mi a jó ? Hogy Hogyan kell a dolgokhoz állni ?

Senkinek nincs joga a másik felett ítélkezni csak Istennek.


Minden jót nektek , remélem a sok kedves üzenet után mindenki jól alszik majd!

2021. aug. 29. 21:54
 39/66 anonim ***** válasza:
38%

Tiltsd le azokat akik irtak

Attól,hogy picit gyerekes volt a szőrgyermek dolog,attól te nem vagy rossz ember,sőt

Igenis jó ember vagy,értékes,és fontos a világnak

Nem akartunk megbántani téged,mi csak a kérdésre válaszoltunk

Mi sem vagyunk rosszak,csak véleményt irtunk

De ettől függetlenül,elnézést kérünk

2021. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves üzenetet!

Nem tudom, hogy kell tiltani, de igazából nem is akarom.


Ez volt az első kérdésem , és valószínűleg az utolsó is!

Én tényleg azt hittem, higy majd jót nevetünk a fogalmazáson, és együtt ötletelünk!

Nem hittem, hogy ez “csak” egy hír , és senki nem képzeli ezt valami különleges módon közölni!


Nem mondom, hogy megváltozom, mert ezért vagyok aki, de már látom, hogy inkább többé nem nyílok meg idegeneknek, mert semmi jóhoz nem vezet!!



Mindneki más , de hisz ettől szép ez a világ 😊

2021. aug. 29. 22:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!