Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöljem a Párommal a...

Hogyan közöljem a Párommal a terhességet a legkülönlegesebben ? Van egy “szőrgyermekünk” , őt is mindenképp bele szeretném vonni ebbe a meghitt pillanatba 😊

Figyelt kérdés

Pozitív teszt híján vagyok, de egészséges fiatal nőként nem is akarok arra gondolni, hogy nem lehetek anya ..

A baba projekt zajlik, gondoltam addig kitalálom, hogy fogom megosztani, ha ott az idő !!



2021. aug. 28. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a saját párod.

Nekem az a véleményem, hogy a legtöbb férfi ezeket nem igazán értékeli. Nekik nincs igényük a romantikus körítésre, ez a nők igénye igazából, amit kivetítenek a másikra.

Ha ő is szeretne gyereket, akkor általában tudja, hogy mikor is kellene megjönnie, meg lehet csinálni együtt a tesztet, aztán együtt örülni, ha pozitív.

De ha szerinted a te párod ilyen romantikus alkat és örülne neki, hát hajrá. Kösd a kutya nyakába a tesztet, vagy egy "apa leszel" feliratot, vagy adj a kutyára egy "apa leszel" feliratos pólót, köss rá kiscipőt vagy akármi hasonló.

2021. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
82%

37-es:

Neki egyből de csak szimplán odaálltam elé a teszttel és ennyi, viszont még akkor is kérdéses volt, hogyan ágyazódott be, sikerült-e stb. és addig nem éltük bele magunkat amíg nem volt az első ultrahang. 12.hétig a tág családnak nem jelentettük be, mert nem akartam szánakozó pillantást ha mégsem sikerül.

Amúgy van cicám, imádom és becézgetem szinte a gyerekemként szeretem,de akkor sem a szőrgyermekem XD max a nevén szólítom vagy kiscicámnak és ennyi.


Kérdező:

A párod ha olyan szentimentálisan gyermeklelkű mint te(és ezt nem negatívumként írom), akkor nagyon fog örülni a kutyás megoldásnak, ha viszont csak értékeli amit teszel és veled együtt örül akkor is örülni fog neki csak marhára nem érdekli hogyan tálalod, így is úgy is úgy adod neki ezt elő ahogy szeretnéd és mindenképp örülni fog,de erre komolyan ráérsz akkor gondolni, ha már ott a baba(vagy legalábbis ERŐSEN biztos vagy benne, hogy a teszt ezt fogja mutatni). Addig max cuki álmodozós időtöltés és ezalatt vígan olvasgathatsz majd itthoni, meg külföldi verziókat a neten amiből kitalálod melyik a legszimpatikusabb. Kár ezen ennyire agyalni úgy hogy a gyerek még sehol.

2021. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
13%

38: hát ahogyan reagálsz nyugodt biztos nem lehetsz, nem irigylem a gyerekeidet, vagy ők is úgy táncolnak ahofyan te fütyülsz ha már annyira magadnak alakítod az életed, biztos sosem akasztottak ki semmivel, soha nem hisztiztek, mert anyuci olyan tökéletesen neveli őket, hiszen ő alakítja az életét, mindig minden happy.

Csak azt nem értem, hogy téged miért zavar hogy bárki is szőrgyereknek nevezi a kutyáját? És ha beakarná vonni a halát vagy madarát vagy azt amit te ezzel miért is foglalkozol? Fáj neked? Vagy mi, annyira nem értem. Én se nevezem így a kutyát, égsem akadok fent ezen, nem gondolnám hogy ez a világ legnagyobb problémája. Ilyen az emberek többsége, ítélkeznek, sértegetik a másikat, közben szét kellene nézni a saját portájukon. Lehet lepontozni mert csak ahhoz értetek, ahelyett hogy magatokba néznétek.

2021. aug. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

De a legjobb , hogy soha nem neveztem még így!

Egy Boston terrierem van, ha valaki látta már vagy van , jobban hasonlít egy macskára mintsem egy kutyára mert hajlékony lusta , egy igazi különleges krapek!



Benne vagyok egy Boston terrier csoportban , mert karakterükből adódóan nagyon jó pofa kutyák! Ezért a sajátomon kívül szeretek a többin is nevetni!


Na tehát ott mindenki így hívja őket, tényleg mindenki!

Ezért gondoltam hű biztos vicces lenne, majd mindenki kacag rajta egy jót, és tovább görget.

De ami itt zajlik , már kritikán aluli.

Könyörgöm, nem pelenkázom be, csókolom vagy más egyéb.

Megetettem ki viszem pisilni , velünk alszik és imádjuk!

A legviccesebb kutya különleges karakterrel de ennyi. (Huu irtó ciki, hogy magyarázkodni kell, mert még napok múlva is repülnek a kérdések.


És még egy gondolat, azért előtte írtam ki, mert ha ott az idő , nem akartam idegenekkel megosztani , mert én is babonás vagyok.

Olyan ez mint az álmodozás , mikor a kislány elképzeli az esküvőjét , megálmodója a ruhát a térítést, hogy majd milyen lesz!



Ezt meg csak így itt hagyom 😊


Ahelyett, hogy mások felett ítélkezel, először ismerd meg önmagad hibáit, gyengeségeit. Hasznodra válik majd.

„Hát akkor ítélkezzél saját magadon - mondta a király. - Ez a legnehezebb. Magunkon ítélkezni sokkal nehezebb, mint máson. Ha sikerül helyesen ítélkezned saját magad fölött, az annak a jele, hogy valódi bölcs vagy.”

2021. aug. 30. 06:50
 45/66 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, látszik az írásodból hogy egy értelmes ember vagy, mert még ennyi primitív válaszadó után is megőrzöd a méltóságod. Ezek az emberek itt előadják magukat holott az intelligenciájuk a béka feneke alatt van, van köztük egy három gyerekes anya is. No comment. Az ilyen mit tanít a gyerekének? Rúgj bele másba, ha nem úgy gondolkodik mint te? Szomorú... Én szégyellem magukat a helyükben és ezek az emberek gondolják magukat különbnek.
2021. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
0%
Javítom csak kétgyerekes...
2021. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező nagyon gyermeteg, de igyekszik okosnak tűnni, plusz ki akar viccelődni vadidegeneknek, hogy majd "mindenki kacag egy jót " ? Túlságosan szeretne ujjongani vadidegeneknek, hogy "jujj majd egyszer baba lesz" de erre szerintem tökéletes lesz a kutyás csoport. Ott agyon leszel dícsérve ezért a szóért és gratuláció hegyeket kapsz, talán jó ötletet is adnak.
2021. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó te sem hazudtoltad meg magad.
2021. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
0%

44# Amit a gyermek lát otthon,azt utánozza le

Ezt soha de soha ne felejtsd el!

Ha anya ideges,a gyermek is nyugtalan,nem alszik,hisztizik,átveszi a rezgéseket



Persze,voltak hisztik,de nem kaptam szivrohamot,igyekeztem jól lereagálni

Ennyi az egész

Volt fogzás is,hetekig nem aludtam

Ez ezzel jár

De abszolút nem volt olyan helyzet,ami esetleg idegbetegség vezetne

A gyermeket meg kell érteni,és nem egyből neveletlennek,hisztisnek nevezni


Szerintem neked nincs még gyermeked,az irásodból ez jön le


És igen,minden happy,mert igy alakítjuk az életünket,ez miért fáj?

Nekünk az a legfontosabb,hogy a gyermek boldog legyen,és ez meg is látszik

Nem egy megszomorodott,befásult,lelki szegény gyermek,aki fél felfedezni a világot,mert az anyja mindent megtiltott neki

Egy gyermeket nevelni kell, s nem a telefon nyomogni,mert ez a divat manapság

A gyerekkel foglalkozni kell

2021. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
82%
49: miért? A kutyás csoportban tényleg megkapja a gratulációkat és tuti jó ötletet is adnak. Ez van itt senki nem dobja hanyatt magát azon hogy abrandozik egy nem létező gyerekről. Én sem egyből gyakorin kérdeztem, hanem nézelődtem a neten ha ilyen típusú ötlet kellett, főleg angolul,mert tele van ilyen dolgokkal a net.
2021. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!