Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat írjatok!

A barátommal elvesztettem par napja a szüzességem , a menstruációm legutolsó napja után . A ciklusom 27 napos .

Először használtunk óvszert rendesen . De mikor egy kis idővel rá csináltuk ( pár óra) , nagyon “belemelegedtunk” és egy pár lökés óvszer nélkül történt ( tudjuk hogy hülyeséget csináltunk) , de nem élvezett el , de ezután felhúzta és úgy folytattuk.

Az előváladéktól teherbe lehet esni , barátom aztmondta hogy ő nem érezte azt ( elvileg nem mindig lehet érezni én úgy olvastam) .

Kioktatást kérlek ne , megérdemeljük de tanultunk belőle , de lehetek így terhes ? Ha előtte pár órával már elélvezett , az befolyásolhatja?

Tesztet mindenképp fogok venni , csak nemtudok megnyugodni , mert minden oldalon mást írnak ezzel kapcsolatban.

18/L



jan. 4. 02:01
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
77%
Így 100%, hogy volt sperma az előváladékban. Szóval lehetsz terhes. Nyugi, távolról sem 100%, de azért lehetsz. Izgulni meg nem kell, biztos jó anya leszel! <3
jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
akkor is ha a barátom az első együttlét és a második között elment wc-re és zuhanyzott?
jan. 4. 02:46
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisilt is, akkor jóval kisebb a valószínűsége, de nagyobb, mint ha nem lett volna előtte aktus.

Azért nyugi, max. 1-2% lehet, bár tudom, ha épp abba az 1-2%-ba esik az ember, akkor ez sovány vigasz.

Gondolj arra, hogy még ha direkt teherbe akar valaki esni, az sem biztos, hogy elsőre sikerül. Bár tudok olyanról, aki megszakítás mellett lett terhes, de olyanról is, aki nem lett terhes, pedig a pasi benne ment el, pont a legtermékenyebb időszakban. Szóval kicsit szerencsejáték is ez, de szerencsére neked nem valószínű, hogy ebből gyereked lesz.

A jövőben pedig két lökésért ne kockáztassátok a jövőtöket, főleg te nem (hidd el... ilyenkor a nő húzza a rövidebbet)! És mielőtt azt hiszed, hogy most téged akarlak pellengérre állítani: nos, a barátodnak ilyenkor hol volt az esze?? Én is voltam olyan helyzetben, hogy az akkori barátnőm nagyon kérlelt, hogy szexeljünk, csak hát nem volt kéznél gumi, éjszaka meg esélytelen volt beszerezni. Kérlelt, hogy most úgysem valószínű, hogy teherbe esne, meg legfeljebb majd kihúzom időben. Nyilván nem hagytam kielégületlenül, de nemet mondtam, nem akartam sem az ő életét derékba törni, meg nekem sem hiányzott főiskolásként egy gyerek. Utána persze volt bőven alkalmunk bepótolni, ami ekkor kimaradt. ;-) Szóval... ez két emberen múlott, és gyanítom, itt nem te voltál az, aki kérlelte, hogy tegye be gumi nélkül is.

jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
25%

Nem lehetetlen, de nem is valószínű.

De ha mégis, és a pasid nem tart ki melletted, én szívesen lennék a barátod. <<3

jan. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

3-as , köszönöm a válaszod . Tudjuk , hogy nagyon nagy hülyeséget csináltunk ,de jövőben biztos nem fog mégegyszer előfordulni .

Csak nagyon félek , hogy mi van ha mégis terhes lehetek , szüleimmel nagyon nem jó a kapcsolatom , szinte biztos hogy nagy cirkuszt csinálnának (jogosan) de meg is vernének . Abortuszra viszont pénzünk meg nem lenne .

jan. 4. 03:04
 6/56 A kérdező kommentje:
és mielőtt jönnének az ilyen “beszólások” , igen , tanultam/tanultunk belőle . Védekezésre is felkészültünk előtte és beszéltünk róla , nemtudom hogy lehettunk akkor ilyen felelőtlenek.
jan. 4. 03:08
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha nem haragszol, nem mondanék véleményt a szüleidről. Messzemenően elítélem a családon belüli bántalmazást. Főleg, hogy azért az ő saruk, hogy a lányukban nem tudatosult, hogy mi az, amiből baj lehet. Meg aztán megverni egy 18 éves felnőtt embert? Bocs, de az én szememben az ilyen ember nem szülő, és nem is ember.

Na, de a lényegre térve: ha terhes vagy, akkor azért megoldható a megszakítás anélkül, hogy tudnának róla. Nem kell már az engedélyük hozzá. (A 72 órából gondoltam, már kicsúsztál...) Azt hiszem, 45 ezer forint. Nem tudom, hogy barátod dolgozik-e már, vagy tud-e ő valahonnan pénzt szerezni, de azért na... hasonló helyzetben nekem nem lenne kérdéses, hogy nem hagyom magára a barátnőmet, főleg, hogy azért a barátod kanossága okozta a mostani bajt. Nekem a pofám leszakadna, ha hagynám, hogy a barátnőm még nagyobb galibába kerüljön, csak mert sajnálnám a pénzt. De szerintem ezen ráérsz akkor aggódni, ha tényleg terhes vagy, mert egyelőre kb. 99%, hogy nem vagy az.

jan. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

tudom , és igazad van , de nemtudok velük mit csinálni , bizonyos szemelyes okok miatt tőlük függöm ….

Akkor is , ha elotte mar elelvezett de volt pisilni es utana par ora mulva tette be ovszer nelkul egy rovid ideig ?

jan. 4. 03:33
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, tényleg elég valószínűtlen, hogy terhes legyél!

És most fogadj el egy virtuális ölelést! Nem lesz baj!

jan. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
94%

Esemeny utani tabletta... mar keso, mert tul vagy a 72 oran, de a legkozelebbi baleset esetere szerezd be (es szigoruan tartsd be a beszedes hataridejet, kulonben nagyobb bajt csinalsz)


Szerintem nem vagy terhes, de 2-3 het mulva csinalj egy tesztet. Menj el nogyogyaszhoz, es kerj fogalmazasgatlo tablettat (ha az esemeny utani tabletta tul nehez, vagy tul sokszor hasznalnad)

jan. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!