Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat írjatok!

A barátommal elvesztettem par napja a szüzességem , a menstruációm legutolsó napja után . A ciklusom 27 napos .

Először használtunk óvszert rendesen . De mikor egy kis idővel rá csináltuk ( pár óra) , nagyon “belemelegedtunk” és egy pár lökés óvszer nélkül történt ( tudjuk hogy hülyeséget csináltunk) , de nem élvezett el , de ezután felhúzta és úgy folytattuk.

Az előváladéktól teherbe lehet esni , barátom aztmondta hogy ő nem érezte azt ( elvileg nem mindig lehet érezni én úgy olvastam) .

Kioktatást kérlek ne , megérdemeljük de tanultunk belőle , de lehetek így terhes ? Ha előtte pár órával már elélvezett , az befolyásolhatja?

Tesztet mindenképp fogok venni , csak nemtudok megnyugodni , mert minden oldalon mást írnak ezzel kapcsolatban.

18/L



jan. 4. 02:01
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok, a petesejt életképes 24 órát kb, nem a sperma, jól összezavartalak, bocs.

Tehát ovu napján, +, - egy nap a legesélyesebb a teherbeesésre.

Ha előtte 1-2 nappal vagytok együtt, még sperma élhet, mire a petesejt is képes a megtermékenyítésre.

Peteérés a menses előtt van 14 nappal, ha számolni akarsz, innen indulj ki, tehát előtte - utána napok esélyesek. Te még jóval előtte voltál, ha jól értem.

jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
32%
Az előváladékban nincs spermium, az nem onnan jön. De ha fürdik vagy pisil, nincs rá garancia, hogy maradéktalanul sikerül kimosni, a köv alkalommal pont az előváladék mossa beléd a spermiumot. Van aki évekig így "védekezik", hogy nem esélyes napokon időben kihúzza.
jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

70-es évek eleje, kötelező sorkatonaság, férjem egyetlen nap eltávot kapott, nagyot szexeltünk, hogy a plafon majd' leszakadt, másnap este a menetrend szerinti mensim teljesen normálisan megjött. A fiam meg 9 hónap múlva.

A kisebbik fiam előtt szedtem a Bisecurin nevű horror-hormon tartalmú fogigátlót. Amikor eldöntöttük, hogy jöjjön a kistesó, a tabletta abbahagyása utáni első mensi utáni első napon lettem terhes. A férjem eltávjai miatt tudom ennyire pontosan a teherbeesés napjait.

Magyarul: terhes lehetsz bármikor, ha szexelsz, és soha nem leszel terhes, ha nem szexelsz. Ez alól eddig csak egyetlen eset volt kivétel, de tudományosan az sem lett bebizonyítva, és csak egyes vallások hisznek benne.


De mindentől függetlenül, a kérdező szerintem nem terhes. Ha véletlenül az is volt, a stresszeléstől már rég levált az a be sem ágyazódott meg sem termékenyült petesejt.

jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
Igen
jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
Azóta hogy vagy kérdező?
jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Hát még azért elég stresszesen , nincs perc mikor ne gondolnék erre , teszteléssel viszont még várok 2-2 és fél hetet ….. Azóta azért jobban utánanéztem mindennek , kicsit megnyugodtam hogy esély van rá , viszont kevés .( nyilvan tudom hogy a kevés is elég lehet )

Holnap-holnapután lenne peteérésem , viszont semmi jelét nem érzékelem , mint eddig . 7 napja múlt el a menstruációm viszont azóta semmilyen hüvelyi folyást nem tapasztaltam , mint amit a peteérés előtt kellene , szóval valószínűleg tolódni fog a menzesszel együtt? Ha került belém az előváladékból , az már 6 nap alatt elhalt ?

jan. 7. 23:21
 47/56 A kérdező kommentje:

Még annyi , hogy felvagyok fázva, és ez elvileg terhesség jele is lehet , de ilyen korán tudnának jelentkezni az első tünetek

, vagy csak a beágyazódás után ?

jan. 8. 00:30
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Milyen terhességi tünetet észlelhetnél mégis mikor még ovulációd sem volt? Ovuláció alkalmával szabadul ki a petesejted amit egy benned uszkáló sperma megtermékenyít de mivel 7 napja történr az aktusod egy sperma meg nagyon max 5 napig él el így kicsi erre az esély nálad, söt szinte nulla. Aztán ha ovuláció alkalmával megtermékenyül a petesejt egy sperma által az beágyazódik minimum 7-8 nappal ovu után. Nézz utána még jobban a dolgolnak, mert hiába írod hogy utananéztél még mindig halvány lila fogalmad sincs hogyan működik egy női test. Felfáztál. A terhes tünetek 6 héttel az előző menstruáció után kezdődnek általában amikoe hcg-t termel a szervezeted.
jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Az első alkalom után csúszhat.

Aznap tesztelj, amikor meg kéne jönnie.

jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 NTBS ***** válasza:
Nem vagy terhes!
jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!