Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat írjatok!

A barátommal elvesztettem par napja a szüzességem , a menstruációm legutolsó napja után . A ciklusom 27 napos .

Először használtunk óvszert rendesen . De mikor egy kis idővel rá csináltuk ( pár óra) , nagyon “belemelegedtunk” és egy pár lökés óvszer nélkül történt ( tudjuk hogy hülyeséget csináltunk) , de nem élvezett el , de ezután felhúzta és úgy folytattuk.

Az előváladéktól teherbe lehet esni , barátom aztmondta hogy ő nem érezte azt ( elvileg nem mindig lehet érezni én úgy olvastam) .

Kioktatást kérlek ne , megérdemeljük de tanultunk belőle , de lehetek így terhes ? Ha előtte pár órával már elélvezett , az befolyásolhatja?

Tesztet mindenképp fogok venni , csak nemtudok megnyugodni , mert minden oldalon mást írnak ezzel kapcsolatban.

18/L



jan. 4. 02:01
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Azóta 1-2 napja szúrkál a méhemnél , és a petefészkemnél mindkét oldalon ,illetve megemelkedett a hőm , olyan érzés mintha hőemelkedésem lenne , de csak 36.9 , és néha görcsölök is.

10-en es 11-en volt mindket nap csak egyszer-egyszer gumis, tojásfehérjés folyásom , utána csak nagyon kevés átlátszó nyúlós , tegnaptól viszont ilyen krémes .Fel voltam fázva kb 1 hétig ami szerencsére már elmúlt viszont pár napja a vesém és a derekam is fáj , és nemtudom hogy a felfázás szövődményei miatt , vagy olvastam hogy ez beágyazódás jele is lehet , így teljesen tanácstalan vagyok.

Ezek ovulációs vagy beágyazódásos tünetek ? Lehetséges hogy valamiért hamarabb volt petérésem es teherbe eshettem ? Viszont peteérésre utaló tojásfehérjés folyásom mivel csak 10-11-én volt , előtte szinte teljesen száraz voltam ,így nemtudom mit gondoljak. Eddig még nem nagyon szúrkált a méhem és a petefészkem körül .

2 hét múlva kellene kb. megjönnie addig felesleges tesztelnem , viszont ha ilyen tüneteim már voltak , és ha volt beágyazódás akkor a teszt már kimutatja ? Érdemes tesztelnem ?

jan. 16. 01:53
 52/56 anonim ***** válasza:

Írtad az egyik válaszodban,hogy 9.-en van peteérésed akkor nem két hét múlva kellene megjonnie,hanem már most 23.-an.

Valamit elszámoltal vagy már azt se tudod mit írsz...

jan. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Olvass már a neten legalább ahelyett hogy ilyen zagyvaságokat ideírsz. Ha 10-11 körül volt ovulációd és nem 9.én akkor 10,11 től számolsz 14 napot, és ha nem jön meg akkor tesztelsz. Ha valóban akkor volt ovud akkor még csak 4-5 nap telt el. Hova a fenébe tesztelnél amikor még be sem ágyazódott az a szerencsétlen petesejt, már ha meg lett termékenyítve. Ovu után 5-7 napig vándorol majd ezután 2 nap mulva megérkezik és beágyazódik.Nekem is szurkált a méhem mégse voltam terhes. Amikor terhes lettem az ég egy adta világon nem éreztem semmit.
jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

53 írt ez már mindent.

Meg az elején valamelyik válaszában azt írta,hogy 9-en van ovuja...Most azt írja,hogy két hét múlva menstruációja...

Nagyon tudatlan,azt se tudja merre van jobbra.

jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Igen, azért irt 9et mert a telefonos naptárjába biztos úgy számolta neki ki az applikáció és azt gondolta, hogy robotok vagyunk és egy naptár szerint működik egy női ciklus.🤣
jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

A kérdés óta eltelt 12 nap

Előtte kb egy hete volt az aktus.

Az 19 nap.

Peteérésed 9-en volt szerinted,de két hét múlva kell megjonnie.

Nem vagyok egy nagy matematikus,de te rajtam is tulteszel....

jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!