Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat írjatok!

A barátommal elvesztettem par napja a szüzességem , a menstruációm legutolsó napja után . A ciklusom 27 napos .

Először használtunk óvszert rendesen . De mikor egy kis idővel rá csináltuk ( pár óra) , nagyon “belemelegedtunk” és egy pár lökés óvszer nélkül történt ( tudjuk hogy hülyeséget csináltunk) , de nem élvezett el , de ezután felhúzta és úgy folytattuk.

Az előváladéktól teherbe lehet esni , barátom aztmondta hogy ő nem érezte azt ( elvileg nem mindig lehet érezni én úgy olvastam) .

Kioktatást kérlek ne , megérdemeljük de tanultunk belőle , de lehetek így terhes ? Ha előtte pár órával már elélvezett , az befolyásolhatja?

Tesztet mindenképp fogok venni , csak nemtudok megnyugodni , mert minden oldalon mást írnak ezzel kapcsolatban.

18/L



jan. 4. 02:01
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nem tudod mi az az ovulacio és mi az a peteérés?az egy és ugyanaz a dolog ..
jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

Rendben , köszönöm a válaszaitokat , remélem nektek lesz igazatok.

Csak nagyon félek , és alapból MINDENT túlstresszelek és egyszerűen nemtudok lenyugodni.

jan. 4. 13:59
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom..🤣 28as válaszod után nem tudom elképzelni hogy magyarul olvasol illetve azt sem hogy felis fogod amit olvasol egy női ciklusról. Higgadj le.

#26

jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Jaj... vannak bajok. Tényleg ajánlani ezt: [link]
jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Na most tegyük helyre.

Azt írtad, utolsó nap után eggyel történt. Az ovuláció nem lehet 3nappal később, ha átlag 5 napig van meg, akkor is minimum egy hét az ovu, miután elmúlt a mensid.

A sperma 24 órát életképes.

Amire te gondolsz, a beágyazódás, az valóban 5-7 nap, csak ahhoz megtermékenyítés kell az ovu napján, élő spermával.

jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 34-es válaszoló írt, a hormonmentes, annak van yt csatornája is, ajánlom nagyon!
jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

35-ös

Teljesen összevagyok zavarodva ebben , a sperma akkor most 3-5 napig életképes vagy 1 napig ?

A ciklusom 28-32 napos . A menstruációm 6 napon át tart.

Ha a 28 napos ciklussal számolok , akkor a peteérésem 9-én lenne .

Az aktus 1-jén történt , maximum előváladék miatt kerülhetett a hüvelyembe spermium. (kövezzetek meg , ebbe tenyleg osszezavarodtam de remelem értitek) , viszont az első és második alkalom között a barátom volt pisilni . Ha jól néztem utána , akkor így kevesebb esély lehet a spermiumoknak.

Ha 5 napig életben marad , akkor kb hatodikáig ,viszont már 4-én termékeny időszakba vagyok , ez nemtudom mennyire befolyásolja e .

Ezeket összevéve , mennyi az esély a terhességre ?

jan. 5. 04:57
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
De mi az hogy " számolsz" a tested nem a te kiszámításaid alapján működik. Ha neked 28 napos a ciklusod pl akkor sem 100% tuti a te kiszámolt 14.napon fogsz ovulálni. Én a 19.ciklusnap ovuláltam 28napos ciklussal.. Tök mindegy hogy a naptár behúzza neked a termékeny hetet ami 5 napot szokott takarni általában.. Egy gyerek ovulációval fogan. Termékeny időszakot beírja h pl ha 4.én szexelsz abból 25% hogy 9.én foganhat baba. Nekem nem élt el a spermium 5 napig, ez eléggé ritka, sose voltam terhes olyan aktusokból ahol 1 héttel elötte volt szex. Te elsején szexeltél.Annyira kizárt az egész..Hagyd el ezt a számolgatást azt se tudod hogy működik egy női test. Nem leszel terhes csak az idegeiddel fogsz játszani egész januárban.
jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
A petesejt 24 óráig életképes, a spermiumok 2-3 napig (megfelelő környezetben! Ritka de volt olyan ismerősöm, aki úgy esett teherbe, hogy előtte majdnem 5 nappal volt az aktus, van ilyen is).
jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz,akkor esemény utánit kellene bevenni.
jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!