Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat írjatok!

A barátommal elvesztettem par napja a szüzességem , a menstruációm legutolsó napja után . A ciklusom 27 napos .

Először használtunk óvszert rendesen . De mikor egy kis idővel rá csináltuk ( pár óra) , nagyon “belemelegedtunk” és egy pár lökés óvszer nélkül történt ( tudjuk hogy hülyeséget csináltunk) , de nem élvezett el , de ezután felhúzta és úgy folytattuk.

Az előváladéktól teherbe lehet esni , barátom aztmondta hogy ő nem érezte azt ( elvileg nem mindig lehet érezni én úgy olvastam) .

Kioktatást kérlek ne , megérdemeljük de tanultunk belőle , de lehetek így terhes ? Ha előtte pár órával már elélvezett , az befolyásolhatja?

Tesztet mindenképp fogok venni , csak nemtudok megnyugodni , mert minden oldalon mást írnak ezzel kapcsolatban.

18/L



jan. 4. 02:01
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

még annyit , hogy mióta elvesztettem azóta kicsit pecsételő barnás vérzésem van és puffadok kicsit.

Ez jelenthet bajt , vagy lehet köze a terhességhez pár nap alatt ?

jan. 4. 05:25
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
5.vagy 6.kerdesed két nap alatt de már ki számolja....
jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem. Kiderül ha nem jön meg. Hány napja történt az aktus pontosan? Felesleges agyonra stresszelned magad egyébként.Minimális esély meg van rá.De mivel oltárian bevagy fosva meg most veszitetted el a szüzességed előfordul mint pl nálam hogy késett a következő menstruációm. Amikor megkellene jönnie akkor csinálj egy hcg tesztet, ennyit tehetsz.
jan. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
60%

Várható menstruáció elött 1-2 nappal ritka, de nem lehetetlen. Az előváladékot meg nem érzi, sperimum kb a férfiak felénél alapból van benne, ha volt elötte aktud akkor valószínűbb, a pisilés valamennyire kimossa, de ez így kb orosz rulett. Szóval valamennyi esélye van, kevés, de van. Tesztelni az aktus után kb 2 héttel érdemes, elötte teljesen felesleges.

Ilyet pedig ne játszatok, hogy "csak egy kicsit beteszem gumi nélkül" 🙂. Most valószínűleg megúsztad, de hidd el nem éri meg. Sem a streszt, sem a nem várt gyereket az a pár másodperc. Ha ennek a kalamajkának vége menj el nőgyógyászhoz, amúgy is illik egy rákszűrést levetetni 18évesen hamár nemi életet élsz és kérj fogamzásgátlái tanácsot. Ha gyógyszert választotok elötte ragaszkodj egy laborhoz, hogy van-e trombózis hajlamos (mert akkor nem szedhetsz), de már sokféle módszert tudnak ajánlani. A gumihoz is ragaszkodj, ilyen fiatalon az a legjobb, inkább védekezz duplán (tabi+gumi), mint a sok stressz, nem kívánt terhesség vagy valami betegség.

jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

14es!

Nem menstruáció elött történt1-2 nappal az aktus. A kérdésben leírja, hogy a menstruáció legutolsó napja után történt az eset.

jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, félre néztem 🙈. Igazad van 15-ös!
jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond 🙂 #15
jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ad 1. menstruáció után egy nappal extrém ritka, hogy valaki ovuláljon, ad 2. Minimális mennyiségű sperma kerülhetett csak be (oké, tudom 1 is elég, de azért esélye elég csekély) ad3. Ha ovuláció előtt nézed a méhnyaknyákot, az ilyen tojásfehérje jellegű. Na most abban a nyákban tud túlélni egy spermium kb 3-4 vagy akár 5 napot is. Szerintem te neked ettől még messze van a helyzet, kb félidőnél szokott ilyen lenni.


Amúgy ilyen esetek miatt tudom ajánlani a szimptotermális módszert, és húzzatok gumit.


Szerintem nem lesz gond! Naggggyon kicsi a valószínűsége annak, hogy terhes legyél. :)

jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Az ovulációm a mai naptól kezdődik .Az aktus 3 nappal ezelőtt történt , tehát ha életben maradnak a spermiumok 3-5 napig , akkor lehetséges hogy a napokban beágyazódjon ?

Borzasztóan félek.

jan. 4. 12:33
 20/56 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy akár 5-7 nap is eltellhet a beágyazódásig , a 7.nap pont 8-ára esik , amikor a peteérésem is lenne . Növeli ez az esélyét?
jan. 4. 12:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!