Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat írjatok!

A barátommal elvesztettem par napja a szüzességem , a menstruációm legutolsó napja után . A ciklusom 27 napos .

Először használtunk óvszert rendesen . De mikor egy kis idővel rá csináltuk ( pár óra) , nagyon “belemelegedtunk” és egy pár lökés óvszer nélkül történt ( tudjuk hogy hülyeséget csináltunk) , de nem élvezett el , de ezután felhúzta és úgy folytattuk.

Az előváladéktól teherbe lehet esni , barátom aztmondta hogy ő nem érezte azt ( elvileg nem mindig lehet érezni én úgy olvastam) .

Kioktatást kérlek ne , megérdemeljük de tanultunk belőle , de lehetek így terhes ? Ha előtte pár órával már elélvezett , az befolyásolhatja?

Tesztet mindenképp fogok venni , csak nemtudok megnyugodni , mert minden oldalon mást írnak ezzel kapcsolatban.

18/L



jan. 4. 02:01
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódást az ovulációtól kell számítani ami minimum 7nap nem pedig az aktustól.
jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Először is ha sperma került a hüvelyedbe az életképes3-5 napig na most az a sperma az ovulációdkor kiszabaduló petesejtedet termékenyíti meg és ha ez végbement utána ágyazódik be a megtermékenyített petesejt.Nem tudom hol olvasom, de részletesebben olvass utána hogyan is működik egy női test.
jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
olvasol*
jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

21-es , ezt tudom , de maga a peteérésem 8-án lesz , ami növeli az esélyét.

Borzasztóan félek , stressz miatt napok óta enni nem bírok.

jan. 4. 13:22
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

8.-an lesz peteérésed.

Ember addig még van négy nap,az aktuseg pár napja volt....

Hol el a sperma neked mondjuk nyolc kilenc napig? 🤦🤦

jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj már le elsején szexeltél és 8.án van az ovulációd..Addig a sperma el sem él már ha került beléd..
jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy az ovulációd a mai naptól kezdődik? Az egy történés, egyik nap megtörténik. Nem ilyen napokig tartó dolog. Persze ami kiváltja az ovulációt, na az egy folyamat.


Szerintem is kicsit tájékozódj, mielőtt ilyeneket leírsz.


#18

jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
26-os , 8-án a peteérésem van , előtte elkezdődik az ovuláció, és addig siman elélhet.
jan. 4. 13:57
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Szívem,az ovulacio és a peteérés ugyanaz,csak más szóval mondva.🤣
jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
A másik dolog, hogy ezt így elég meredek kijelenteni, hogy 8-án punktum neked ovulációd lesz. Csak azt ne mondd, hogy naptár szerint vagy kalkulátor szerint, mert ettől falnak megyek. Ezért érdemes követni: hőmérő, nyák, méhnyak állása. Ezekből kb. be tudod lőni, 2-3 napos intervallumra, hogy mikor is ovulálsz.
jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!