Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
 121/161 anonim ***** válasza:
88%
sajnos (vagy nem sajnos) csak a szüleid engedélyével csinálják meg
2009. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/161 anonim válasza:
100%
Mindennap megnézem hátha irsz!! És már énis aggódok mi lehet veled!!!
2009. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/161 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnézlek minden nap...

Lehet, hogy már a nettől is eltiltották?

2009. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/161 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom a fejleményeket! Aggódunk Értetek!
2009. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/161 anonim ***** válasza:
100%

Hát szorult helyzetben vagy. A hozzászólásokat csak olvasgattam, de téged végigolvastalak. Egy ideje nem írtál már, remélem nincs gond, és net elé tudsz majd kerülni.

Lehet hogy addigra rendbe jönnek a dolgok, és amit én írok felesleges.

A házasodás pártiakat akarnám erősíteni, miszerint tényleg, mi lenne, ha hozzámennél. Ha belegondolsz, a te helyzetedben csak egy papír, ami megszabadít a szüleidtől. Tudom hogy fiatalok vagytok, és félreértés ne essék, az itt leírtak alapján szimpatikus talpraesett gyereknek tűnik ez a te barátod, de ha fiatal korotok miatt mégis úgy döntenétek, hogy ez a kapcsolat nem adja, akkor meg elváltok, és akkor sincs semmi, főleg ha 18 éves korod után. Az érettségiig nyugodt családi körülmények között eljutnál, és lehet h együtt is maradtok, ki tudja.

Van egy ismerősöm, az ő nővére hasonló helyzetben született, mint a te gyermeked akar, csak ott fordítva, a lány volt 18-17, a srác 16, és nem jártak, csak egy futó kaland volt, meg nem voltak agresszív szülők. Szóval ők nem kezdtek el járni, nem is házasodtak össze, de a mai napig tartják a kapcsolatot, az apa rendszeresen meglátogatja a lányát, belead pénzt a nevelésébe, és 16 éves kora ellenére, már akkor is azt mondta, h jó, tartsák meg. Fel lehet nevelni így is egy gyereket, és semmi baja, egyetemre jár a lányuk, már talán be is fejezte. Meg aztán rá lehet bízni azt a gyereket néha a szülőkre (inkább a párod szüleire), és el lehet menni bulizni, miért is ne? Attól te még nem leszel rossz anya, a kritikus korszakot (terhesség, szoptatás) vele töltöd, még azután is fiatal maradsz. Nem azt mondom, minden este így nem mehetsz bulizni, de az nem is olyan fontos.

Nem mondom, h tapasztalatból beszélek, nekem nincs gyerekem, anyuékat így sose támogatták, h néha vigyáztak ránk, hogy elmenjenek bulizni, asszem csak egyszer, én úgy emlékszem, pedig sztem semmi nem történt volna, ha egynél többször is megteszik, én biztos nem haragudtam volna meg érte. :)

No, de remélem mire visszajössz a net elé, már minden tökéletesen rendben lesz, sok sikert és kitartást!

2009. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/161 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valakinek fent msn-en Jázmin? ott se volt fent?

Már én is kezdek aggódni érte,remélem minden rendben van.

2009. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/161 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajna nincs :S

Remélem minden ok...

2009. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/161 anonim ***** válasza:
100%

Azthiszem a drága apja a nettől is eltiltotta.Remélem azért más szörnyűséget nem tett vele,mert ha képes volt megverni,holott tudta,h terhes akkor...jajj remélem semmi baj nincs:SHa esetleg vki tartja vele a kapcsolatot,az jelezzen nekünk mi a helyzet,ha nem baj,mert nagyon sokan aggódnak érte:):(

Imádkozós...

2009. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/161 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek suliba sem engedik?...azt észre fogják venni 1 idő után és gyanus lesz...de ha engedik, akkor pedig csak van informatika orája és tud kommunikálni??!vagy nem?bizom benne nincs baja, és nem veri az apja, mert ez non szörnyű....

Szoritok!!!

8hos baba anyuja

2009. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/161 anonim ***** válasza:
100%

Jázmin merre vagy?

Annyira aggódunk érted!!!!!


Írj kérlek!!!!

Sokadik válaszoló...

2009. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!