Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/161 anonim ***** válasza:
74%
ha csak egy picit is arra hajlassz,hogy megtartanad a babat,akkor neis gondolkozz mason.ezek mar az anyai osztonok.tudod ma eloszor neztem meg a nema sikoly youtuben.es vegig sirtam.van egy kisfiam aki most 7honapos,o az akiert megerte elnem;)elsem tudnam kepzelni,hogy nem lenne.tudom,nehez helyzetben vagy,de egy baba mellett isn lehet tanulni,csak kihagysz mondjuk egy evet.mindent lehet.elsem hiszed milyen gyonyoru az a 9honap ami varna rad,vagy amikor eloszor neked adjak a babat.halgass a szivedre.erezd at a babat ami benned nol.hidd el minden ami az emberrel tortenik,mindenek van ertelme.biztos tudja az Isten miert adott ilyen sorsot neked.az apud eleg butasagot csinalt,terhes vagy nem kene utnie,biztos lenyugszik ez az egesz helyzet.legyszi ird meg,hogy dontottel.csak nyugodj meg,hogy mindent attudj gondolni nyugottan.sok sikert
2009. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/161 anonim ***** válasza:
80%
2009. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/161 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Én a helyedben elvetetném. Nehéz lesz szülői segítség nélkül. A barátod sem biztos, hogy még évek múlva is veled lesz. Akkor meg ki fog segíteni? Munkát nehezen kapsz, mert nincs még meg az érettségid sem. Sztem tanulj és majd évek múlva lesz ,másik babátok, akit el tudsz tartani.

Ha meg apád bántani akar, nyugodtan jelentsd fel.

Nagyon sajnállak és szurkolok neked.

Írd meg, hogy mi lett, és mit mondott az apád, amikor odaért hozzátok!

2009. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/161 anonim ***** válasza:
62%

Basszus úgy beszéltek egy érző kisgyerekről, mint egy tárgyról!! Undorító! Pontozzatok le nyugodtan, nem érdekel, de ez akkor is felháborító! Hogy lehet már ilyet mondani és tenni?? Jóérzésű ember ilyet nem csinál!

Nem kötelező neki felnevelni, örökbe is lehet adni, azt a 9 hónapot meg túl lehet élni azért cserébe, hogy ne kelljen MEGÖLNI a saját gyermekünket...

Aki nem így gondolkodik, az gondoljon arra, hogy ha az ő szülei is olyan ****-ok lettek volna, mint most ő, akkor most nem osztaná itt az észt...

2009. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/161 anonim ***** válasza:
100%

Már én is nagyon kíváncsi vagyok mit mondott.Lehet lehiggadt egy kicsit,vagy még inkább éktelen haragra gerjedt.Feljelenteni?Ezért nem lehet,családon belüli erőszaknak van titulálva,ezért büntetést nem kap,e még csak be sem zárják egy éjszakára sem.A rendőrség csak akkor megy ki ha vér is folyik,de nem az orrából.

Én folyton azon gondolkodom,hogy lenne neked jobb,tudom,hogy ez a te döntésed,csak hát mindkét megoldás sok nehézséggel jár.Én tényleg attól félek,hogy a barátod,ha megtartjátok ott fog hagyni.Van akinek még 30 évesen is sok egy gyerek nem hogy fele annyi idősen:S

A vidit amit küldött itt vki,az a néma sikoly?még nem láttam,egy pillanatot kaptam el,de az épp elég volt,pedig erős idegeim vannak.Ajjj nem is mondok semmit inkább.

Majd írj ha még tudsz,hogy h alakultak a dolgok...

2009. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/161 A kérdező kommentje:
Szia Mindenkinek! Megmarad a baba.Éjszaka azt álmodtam,hogy a kezemben tartom a picikét,és ölelgetem puszilgatom.Láttam ött,azt is ahogy mosolyog,és én meg boldog voltam.Ezek után ha megölném,akkor bele is halnék!Szeretem öt,mégha nem is láttam.A barátom szülei sem hagyják hogy elvetessem,és támogatnak.Azt mondták hogy ne menjek haza,és lakjak ott a barátommal,és hogy úgy szeretnek engem mintha a lányuk lennék.Apu tegnap oda jött,és erövel akart haza vinni,de én nem mentem.Meg akarta verni a barátomat,csak lefogták.Nagy cirkusz volt,éjfélig el sem ment.Aztán egy kicsit lenyugodott,de úgyis még fenyegetödzött,hogy ha ,,megrontottad akkor vegyed is el,vagy megölek,mit képzelsz,hogy az én engedélyem nélkül ilyet tettél "stb.De szóval már sokat csitult a helyzet,ma már nyugodtabb vagyok.De nagyon köszönöm neketek is a támogatást és a bíztatást..Még 1 olyan kérdésre sem akadtam itt,a gyakorikerdesek.hu weboldalon,hogy enyi sokan írtak volna,mint nekem.Bárcsak tudnám rólatok,hogy kik vagytok.Ha visszagondolok,már azon gondolkodtam hogy benyugtatózom magam és jobb ha meghalok,de ti adtak lelki eröt .Köszönöm neketek!Föleg volt olyan valaki is,aki nem szokott imádkozni,de miattam megtette.Pedig nem is ismertek,és ha egy ismeretlen is aggódik értem,már csak ezért is megéri élni! Igyekszek boldog lenni,és örülök a babának! Majd még megegírom,hogy mik a fejlemények.Jázmin
2009. ápr. 9. 18:25
 87/161 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Jázmin!Már sokkal nyugtatóbb amit írsz.Apukád majd lenyugszik remélhetőleg.Most nagyon sokan aggódnak és imátkoznak érted és a babáért. A barátodról nem írsz,Ő mit gondol?nagyon vigyáz magadra
2009. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/161 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon örülök, hogy jobban vagy, ezt jó hallani (olvasni)! Apukád szerintem is le fog nyugodni, de a barátaid szüleire akkor komolyan számíthatsz! És annak is örülök, hogy élni fog a babóca :):) Sok boldogságot :)
2009. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/161 anonim ***** válasza:
91%

Drága, Jázmin!

Örülök, hogy jobban vagy! És hogy döntöttél! A párod szüleinek örökké hálásak lehettek...

Apukád most a legkevesebb, én úgy látom. Neki kell leginkább mérföldekkel megváltoznia, ami most már nem rajtad múlik!

Minden jót nektek, és szép, nyugodt, békés babavárást!

2009. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/161 anonim ***** válasza:
100%
Drága Jázmin,jajjj(én vok az imádkozós:P),annyira örülök,hogy végre kezd sínen lenni a dolog,nagyon sok boldogságot és kitartást szerelmet,szeretetet,megértést,türelmet,szép babavárást:)
2009. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!