Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/343 anonim ***** válasza:
100%

Meg lesz!:)))

Remélem te(azaz)ti jól vagytok!!!

Várom már nagyon a két csíkotokat!

2011. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/343 A kérdező kommentje:

Nekem is volt szédülés, főleg a Gonal első pár napjában, kb. 4-5 napig összesen, aztán már nem. Én délben szúrtam, és utána húzott a fejem egész délután, tök zizi voltam. De mondom, ez pár nap után elmúlt. Az lesz a legbiztosabb, ha megkérded a dokidtól, kitartás!


Már csak 1et kell aludni és megyünk a prüntyikékért :)


Na, hogy telik a fekvős időszak? Bírod még? Miket csinálsz? Drukk, hogy kapaszkodjanak erősen a picúrok!!!

2011. nov. 1. 11:30
 93/343 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szorítok neked holnap,majd gyere mesélj. Igyekezz kényelmes pózt találni,miután visszakapod a ki Drágáidat és ne mozdulj meg sem. Hadd fedezzék fel nyugodtan az új helyet...;) Remélem tudsz pihenni,nem úgy mint én előtte este. Majd gyere mesélj,várlak!


Gyöngyi remélem jobban leszel,nagyon szorítok érted is. Nem soká itt lesz már Csütörtök is,és minden kép említsd meg a dokinak.


Nekem jól telik a pihi. Van olykor egy kis mensisgörcs,szurka-piszka,mellfájdalom... ezek mind megszoktak lenni normál ciklusnál is. Bár nem ennyire fokozottan. Gondolom a hormonok hatása...


Puszi!

2011. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/343 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu?
2011. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/343 A kérdező kommentje:

Na végre meg tudtam oldani, hogy ágyból netezzek :)

Tegnap visszakaptam 2 prüntyikét, egyáltalán nem is fájt a művelet, szinte nem is éreztem :) Aztán ott kellett feküdni 3 órát, és utána hoztuk haza a drágákat :D


A 6 picúrból sajna 2 db megállt a fejlődésben, a 3. nap után már nem fejlődtek, ők 6 és 8 sejtesek, így ők életképtelennek lettek nyilvánítva, de 2 prüntyike megy fagyibabának :)


Hát kb. ennyi történt, azóta fekszem lelkesen, és beszélgetek az ikrekkel, hogy mi is a dolguk :)


Te hanyadik napon vagy beülti után? Hogy vagy?

2011. nov. 3. 12:10
 96/343 anonim ***** válasza:
100%

Végre...:) Már nem tudtam mi lehet veled!

Miket írt fel a doki? Mit kell szedni? Mit tanácsolt a pihivel kapcsolatban?

Vigyázz rájuk nagyon!


Én 7 nappal vagyok túl a beültetésen.

2011. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/343 A kérdező kommentje:

Semmi újat nem kell szedni, csak amit eddig: Prednisolon, Aspirin Protect, Crinone gél.


A pihire azt mondták, hogy minél többet, de ami jól esik azt csináljam. Persze ne megerőltetőt, de pár nap után már ha nem tudok egész nap feküdni az sem baj, csak sok pihi.

Hát ma is még fekszem egész nap, meg még holnap és holnaputánra is ezt tervezem.


Neked mondtak valamit arról, hogy háton v. hason v. oldalt a legjobb?Én ezt elfelejtettem megkérdezni. Ülni is lehet? Bár ha igen gondolom akkor sem sokat...

2011. nov. 3. 15:15
 98/343 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem mondtak ezzel kapcsolatban,azaz hogy pihenni kellene,én ezt önként teszem.
2011. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/343 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2011. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/343 A kérdező kommentje:

Hááát, túl jól vagyok... Tudom, már megint ez a bajom, hogy nem fáj semmi, de ez engem aggaszt. Ma már semmi szurkálódás, meg semmise... Fekszem kitartóan, bár az előbb bűnöztem, és kutyát simiztem guggolva, de nem bírtam ki :) Csak nem múlik ennyin a dolog. Végülis ha meg akar/nak maradni, akkor úgyis befekszenek az ágyikójukba, amúgy meg hiába feküdnék mozdulatlanul, akkor sem lenne belőle baba.

Hihi, látszik h unatkozom, írok össze-vissza :)


Te hogy vagy? Mikor tesztelsz?

2011. nov. 4. 15:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!