Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/343 anonim ***** válasza:
100%
Neked is szurkolok 15.10-es...
2011. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/343 A kérdező kommentje:

Crinone gélt kell használnom, csak elfelejtettem megkérdezni, hogy már ma is, vagy csak holnaptól??? A betegtájékoztató azt írja, hogy reggel javasolt a használata, a papíromra meg ez van írva, amit a lombikról kaptam:"Sikeres petesejtnyerés esetén a műtét napjától 1x Crinone gélt kell alkalmazni"

Szerinted(tek)?

2011. okt. 28. 17:45
 73/343 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt(is) kell használnom,és csak reggel kellet kezdenem,de más gyógyszereket is kell szedjek azokat viszont,már mind be kellet vegyem már este.
2011. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/343 A kérdező kommentje:
Neked is fájt nagyon a hasad a leszívás után? Én még ma is alig tudok járni, tegnap délután kezdődött, azóta szenvedek nagyon... Nem tudom, hogy ez normális-e :(
2011. okt. 29. 14:57
 75/343 anonim ***** válasza:
100%
Igen fájt és még most is azóta is. Pisilni ökölbe szorított kézzel pisiltem. Beszélgettem ott a többiekkel van akinek se menyire sem fájt és volt akinek meg igen csak. Én úgy jártam hogy ha tojások lettek volna a talpam alatt talán össze sem törtek volna. Azért 10 petéért dolgoztak ám ott bent. Jaj teljesen átérzem ,ha nekem úgy fájt...akkor neked...?
2011. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/343 A kérdező kommentje:

Húú, akkor megnyugtattál :) Na nem azzal, hogy még mindig fáj neked, sajnálom, de lassan csak jobb lesz, kitartás!

Ezek szerint csak nincs nagyon nagy baj, remélem.

Holnap kell telefonálnom a prüntyikék ügyében, majd írok amint tudok valamit :)

2011. okt. 29. 20:04
 77/343 anonim ***** válasza:
100%
Várom és szurkolok,hogy minél többen szerelembe essenek!
2011. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/343 A kérdező kommentje:

6 prüntyike van egyenlőre :)) Én annyira boldog vagyok :) A férjem eredménye még mindig látóterenként 1, de azt mondták, hogy az a pár darab viszont igen szép példány, ez a 6-on is látszik :)))

Szerdán reggel 9re kell mennem értük.


Te hogy vagy?

2011. okt. 30. 11:30
 79/343 anonim ***** válasza:
100%

Hali csajok!

Bocsi,hogy bele írok de annyira jó volt végig olvasni benneteket!Én csak tegnap kezdtem a gonal f-et és nekem hosszú protokollom van így már két hete megy a suprefact szurizás de most egy kicsit előre izgulhattam veletek ami még rám vár!

Nagyon szorítok mindkettőtöknek és továbbra is követem az eseményeket így addig sem számolom a saját napjaim!:)

Gyöngyi voltam.:)

2011. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/343 A kérdező kommentje:

Gyöngyi üdv köztünk :)

Hidd el minden rendben lesz, drukkolok ezek után már neked is, majd írj, hogy hogyan alakulnak nálad a dolgok :)

3 hete még én sem gondoltam, hogy minden ennyire jól fog alakulni, de várakozáson felül teljesítettem én is, és a prüntyikék is :)

2011. okt. 30. 12:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!