Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/343 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt ma is. Holnap nekem kiderül megvárták-e a punkciót. Szerintem meg... Ha hazaértem írok!
2011. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/343 A kérdező kommentje:
Okés, várlak a hírekkel! Ügyi legyél, és szép érett petécskéket kívánok :)
2011. okt. 23. 20:43
 53/343 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Túl vagyok rajta! A végén kiderült,hogy négy tüszőm lett ,de két petesejtet találtak bennük,szóval kettő üres volt. Ez pont elég is lenne,ha mind a kettő megtermékenyül és visszakaphatom őket én leszek a világon az egyik legboldogabb embere.Holnap kell telefonálnom ez ügyben.A doki azt mondta Csütörtök,de még Szerda is szóba jöhet a visszaültetésre.

Hát izgalmas nap volt,de boldogan csináltam a cél érdekében. Most egy kicsit fáj a hasam,de nem vészes,hasonló a tüszőrepedéses fájdalmamhoz,csak jóval erősebb. Úgy járok mint ha tojásokon lépkednék :D. Képzeld kilenc fajta gyógyszert írt a doki,mondjuk ebből 3 az vitamin. Szóval most ennyi. Ha valami érdekel a punkcióval kapcsolatban kérdezz nyugodtan,csak nem akartam belemenni mélyebben ,mert nem tudom mit szeretnél tudni.


Te hogy vagy???


Puszi

2011. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/343 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy minden rendben ment, és megy a drukk a pöttömkéknek! Biztos szépen fognak fejlődni, mert ha kevesebben vannak, akkor jobb a minőségük, azt olvastam valahol.

A leszívással kapcsolatban nincs kérdésem, jobb ha nem tudok előtte semmit, addig sem kombinálok :)


Hát nekem már annyira fáj mindkét oldal, hogy alig tudok ülni, mert akkor nyomódik, állva még okés, bár akkor is bele-bele szúr. Nagyon remélem, hogy kibírják csütörtökig, de félek :( Tojcsis van már két napja, nem sok, de van...


Alig várom a holnap reggelt, hogy lássam megvannak-e még. Próbálom elterelni a figyelmem, takarítok ezerrel, de nehéz. Csak legyen már csütörtök :)


Majd írj ám holnap is, hogy hogy vannak a picúrkák, és drukkolok nekik!

2011. okt. 24. 16:30
 55/343 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan meglesznek a tüszőcskéid! Holnap írok mizu,de te is írj mihelyst tudsz te is valamit. SZORÍTOK!!!!
2011. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/343 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem rég telefonáltam a Kaáliba! Majdnem infarktust kaptam előtte. A hír az ,hogy a kettőből
2011. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/343 anonim ***** válasza:
100%
(bocsi a kutyám felugrott és elküldte az üzit :D darabban!) Szóval egy megtermékenyült. Holnap kell telefonálnom újra. Remélem te jó hírekkel jössz!!!
2011. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/343 A kérdező kommentje:

Naa, gratula a picikéhez, csak növögessen szépen :) Mondtak már valamit, hogy kb. mikor kapod vissza?


Na nekem megint tolódik a punkció, de mostmár a végleges nap a péntek :)

Merthogy vasárnap volt pár kezdetleges tüsző, picikék voltak, és a doki le sem mérte, mert azt hitte, hogy azok nem nőnek meg még véletlen sem, hiszen elég lassan működök, de mára már 14 mm-esek, szóval várunk, ma még merional, meg holnap is, és holnap este 10kor tüszőrepi :)


És ha a pindúrok is úgy akarják, akkor szerdán kapom vissza őket, 5 naposan :) Már alig várom!

2011. okt. 25. 12:23
 59/343 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már te is előre léptél egy kicsit megint. Nagyon jó hogy így növögetnek,azért több az esély több petesejtnél. Én izgulok is nagyon.Igen Csütörtökre mondta kb. a doki, azért kell telefonálnom,hogy osztódik. Remélem kitart míg érte megyek.
2011. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/343 A kérdező kommentje:

Holnap is kell telefonálnod? Majd írd meg mi a helyzet, de biztos szépen fejlődik a picike :)


Hát azért már szeretnék túl lenni rajta, de péntekig már csak kitartok :)

2011. okt. 25. 22:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!