Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/343 anonim ***** válasza:
100%

Juhéjjj! Nagyon örülök! Fagyasztatsz ugye? Fájdalom ,hogy áll? Remélem jobban vagy!


Szia Gyöngyi! Neked is szorítunk!

2011. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/343 A kérdező kommentje:

Hát 2-t kérünk vissza, a többi fagyibaba lesz :)


Ma már nem fájok annyira, sőt szinte egyáltalán nem, még jó. A tegnapi napot nagyon megszenvedtem, járni nem is igazán tudtam, de az éjszaka nagy regenerálódás történt, és már alig van valami, igazából csak a lufihas maradt meg :)


Te jól érzed magad? Fájdalom már elmúlt?

2011. okt. 30. 12:36
 83/343 anonim ***** válasza:
100%
Igazából talán nem is nevezném fájdalomnak(már),inkább csak érzem,hogy valami van ott. Most én épp azon gondolkodtam,hogy mi mikorra nem várjuk? Régen nekem tüszőrepedéstől számítva 11 napra megjött.Gondolom most máshogy van a szerektől...? Örülök,hogy jobban vagy...:)
2011. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/343 A kérdező kommentje:

Na ezen már én is agyaltam, hogy mikorra ne várjam majd, mert nekem meg a tr. után 12. v. 13. napon szokott megjönni. Egy kósza kérdést feltettem az egyik asszisztensnek, hogy nem baj, hogy nekem nem 14 nap tüszőrepi után mire megjön? Azt mondta, hogy mivel ez mesterséges ciklus, így itt nem érvényes az én működésem... Na de ebből nem derült ki, hogy akkor hogy is kéne lennie, de nem akartam feszegetni a témát, volt még mit megbeszélni ezen kívül is :)

De ha kibírod, hogy a 14. napig nem tesztelsz, akkor utána már lehet nyugodtan zebrásat tesztelni :)) Én nem fogom kibírni, az tuti...

2011. okt. 30. 17:03
 85/343 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,hogy én fogok-e tesztelni? Szerintem nem,mert még lehet korai lenne,és bármi lenne az eredmény,nem lehetnék biztos benne,mert halvány pozinál a tüszőrepesztő szurira gondolnék pl. Na de ki tudja mi lesz.. 8-án kell mennem vérvételre,uh-ra és csak reménykedhetek,hogy nem jön meg addig,és utána sem jóóóó sokáig...:)
2011. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/343 anonim ***** válasza:
100%

Köszi lányok,hogy szorítotok nekem is!Hát én még messze vagyok a végétől de majd ha nálam is lesz esemény írok addig meg várom mi van veletek és nagyon drukkolok mindkettőtöknek!

Gyöngyi.

2011. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/343 anonim ***** válasza:
100%

Írtátok,hogy szédülések néha előfordultak a szurik alatt!Mennyire gyakran volt és minden nap?Meddig éreztétek?Szombat este óta szúrom magam én is és vasárnap óta menetrendszerűen jön elő a szédülés+hányinger délelőtt 8:00-tól 1 és 1/2 óra valamint délután 3:00-tól 1 és 1/2 óra!Tudom valamit valamiért de néha nagyon nehéz és jó lenne tudni,hogy ez végig kísér a punkcióig vagy esetleg enyhülni fog és persze,hogy normális-e bár csütörtökön ha megyek uh-ra a dokitól meg fogom kérdezni mindenképpen!!!

Na ez miatt is szeretnék már ott tartani ahol ti mert ok,hogy a terhesség sem leány álom az elején de ott már a tudat miatt talán könnyebb át vészelni!:)

Nagyon várom,hogy mi van veletek!!!

Gyöngyi.

2011. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/343 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pár nap után eltűnt,és nem is volt ennyire erőteljes a szédülés mint nálad. Innen gyorsan telik az idő...:)
2011. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/343 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!:)

Hát most nagyon lassan telik az idő mert nagyon rosszul vagyok és nem is akar enyhülni csak hullámokban de már azt sem tudom,hogy az inekció okozza-e vagy vírus vagy én nem is tudom!:)Na mindegy majd lesz valami!Ki kell bírnom!:/

2011. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/343 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a cél lebegjen...... Kitartást kívánok!
2011. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!